folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Mobil Fikrini Bul Parayı Kazan

Mobil Fikrini Bul Parayı Kazan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Öğrenciler katılabiliyor. Takım olarak veya tek olarak katılım seçeneği var. Yapı kredi desteği ile olan bişey. 

Mobil uygulama fikriniz varsa 15.000 tl ye kadar paza kazanma imkanı.

Umarım tahribattan başarılı olan olur.

Detaylar: 

http://www.fikrimobil.com/

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Sağ ol abi haber verdiğin için.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Projeyi yapmanıza gerek yok. Harbiden sağlam bi fikriniz varsa bana verin, kafama yatarsa 15000'i ben vereyim. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.

Para değil ortaklık isterim diyen olursa, ortak olurum ve projenin tüm maliyetini cebimden veririm. (reklam gideri vb..)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

çizdim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gelin saf sikenler derneği kuruldu yazmışlar üye arıyorlar. Aq cocukları.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Chatroulette mobil versiyonu yapıverin. Alır başını gider o uygulama. 

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek
    HoRbY bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı

Projeyi yapmanıza gerek yok. Harbiden sağlam bi fikriniz varsa bana verin, kafama yatarsa 15000'i ben vereyim. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.

Para değil ortaklık isterim diyen olursa, ortak olurum ve projenin tüm maliyetini cebimden veririm. (reklam gideri vb..)

Konuyla biraz alakasız olcak konuyu açan kişinin affına sığınıyorum. Attack sana bi fikir veriyim. Atların spor yapabilceği bakımlarının yapabilceği havuzda etiğim alabilcekleri vs. vs. böyle yerler şu anda sadece yurt dışında var. Deli gibide para kazanıyorlar. Henüz Türkiye'ye gelmedi bu uygulamalar. Benim bildiğim. Türkiye'de yarış atları için böyle uygulamalar yok. Sadece çiftlikte deli gibi koşturuyorlar. Şunuda unutma yarış atlarından bok gibi para gelir sadece senede 1 gün koşu yok oda kurban bayramının 1. günü. Araştırıp güzel bir iş planı çıkartabilirsin. Eğitimleri sporları vs. vs. özellikle havuz sporları.

mobil uygulama nerede burda, çözemedim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    nessaj bunu yazdı
    HoRbY bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı

Konuyla biraz alakasız olcak konuyu açan kişinin affına sığınıyorum. Attack sana bi fikir veriyim. Atların spor yapabilceği bakımlarının yapabilceği havuzda etiğim alabilcekleri vs. vs. böyle yerler şu anda sadece yurt dışında var. Deli gibide para kazanıyorlar. Henüz Türkiye'ye gelmedi bu uygulamalar. Benim bildiğim. Türkiye'de yarış atları için böyle uygulamalar yok. Sadece çiftlikte deli gibi koşturuyorlar. Şunuda unutma yarış atlarından bok gibi para gelir sadece senede 1 gün koşu yok oda kurban bayramının 1. günü. Araştırıp güzel bir iş planı çıkartabilirsin. Eğitimleri sporları vs. vs. özellikle havuz sporları.

mobil uygulama nerede burda, çözemedim.

At diyor adam. At mobil sonuçta .  :) Bence mantıklı. Güzel fikir. Cidden.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    HoRbY bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı

Gormedigin seylere yok deme.hocam var atlarin akciger hastaliklarina ve cerrahisine karsi inanilmaz uygulamalar var yurtdisindan kisiler getirtiyorlar hatta bu konuda uzman bir lavuk hocam vardi.tjk daki uygulamar bile muazzam sen karacabeyde uzaktan gordugun yer sanma.birtek .ozel ciftliklerde cok ciddi paralar yatiriliyor .15bin lira atin platin nali olamaz 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Haha bizim uniye her hafta birisi fikir yarışması asardı 1000 tl ödül falan. Çok beklersiniz, büyük firmalar dışında kimse vermez o parayı. fikrinizden olursunuz anca

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

up ! görmeyen kalmasın

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 2093 Toplam Mesaj: 13