Mobil Micro Front-End

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Monolith dedin aklıma geldi. Dünkü konuşmacı da monolith kullandığını söylemişti. Ama hangi dille yazıyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum, ondan bahsetmedi. Ama sunum gelince sana sunumu  yollarım 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek

Parçaya bölmek dediğin için Android (native) tarafında multi module olarak adlandırdığımız şeyi kastettiğini düşünüyorum github da örnekleri var.

Mobil uygulama geliştirilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Şu an küçük parçaları dependency olarak eklemeye karar verdim. Ekranları da route map ile shell app de çağıracağım. Dependency conflict problemine bir çözüm bulamadım maalesef. Override dependency işime yaramaz. Dependency override edersem bu sefer bazı küçük parçalar çalışmayabilir.  Şimdilik hazırlayacağım dökümanda bu konudan bahsedeceğim.  Şu an için farklı bir çözüm maalesef yok. Yine de bir şey bulursam buralardayım :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Flutter 3.7'de de konu ile ilgili gelişme görmedim hocam. 

Toplam Hit: 3306 Toplam Mesaj: 15
flutter flutter micro front-end