Mobil Tarife Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell son zamlardan sonra aşırı pahalı. 35 liradan aşağı düzgün paket yok gibi.

Telekom'da en uygun paket : https://www.selfy.com.tr/faturasiz-paketler/mor-small-paket

Bimcell alacağına Telekom'un bu paketini öneririm. Sorun yaşarsan karşında daha rahat muhatap bulursun.

Vodafone'da en uygun paket ise : Her yöne 750 Dk + 1.000 SMS + 3 GB internet = 23 TL. >> Konustugunca internet Ramazan yazıp 7000'e SMS atın. Haftaiçi konuştuğunuz dakika kadar haftasonu ücretsiz internet dakikası veriyor.

3 operatördede genç tarifelere 25 yaş altı akrabanızın TC numarasıyla katılabilirsiniz. Yaş olayına çok takılmayın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

teknosa teknocell bi arastirin.. bende gececek gibiyim 12 gb 1000 dk 500 sms 35-40₺ arasi diye duydum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

teknosa teknocell bi arastirin.. bende gececek gibiyim 12 gb 1000 dk 500 sms 35-40₺ arasi diye duydum

http://www.teknosacell.com/

Yok öyle bir şey. Kaldı ki o rakamları vereceksen Telekom Prime tarifelerine geç.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada çok az konuşuyorsanız PttCell Faturalı en mantıklısı yine. Taahhüt vermeden faturalıya geçin. Her ay 3 liraya her yöne 50 dakika görüşme paketi alın. Aylık 15 lira olmadan fatura gelmediği için 5 ayda 1 fatura geliyor.

http://www.pttcell.com.tr/faturali-paketler/ses-paketi

Tek angaryası her ay başı pakete abonelik mesajı göndermek gerekiyor. Eğer paket yapmayı unutup konuşursanız dakikası 90 kuruştan öpüyorlar. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

TT kullanıyorum. 750dk 1000sms 6gb net. 

sil süpürle falan 10gbyi buluyo ayda. 28 tl. faturasız. gayet memnunum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

sil süpürden internet geliyomu ya bana 1 aydır 250 dk geliyo bugünde gün içi sınırsız dk1 kere 5gb günlük net verdi :d

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Turkcell son zamlardan sonra aşırı pahalı. 35 liradan aşağı düzgün paket yok gibi.

Telekom'da en uygun paket : https://www.selfy.com.tr/faturasiz-paketler/mor-small-paket

Bimcell alacağına Telekom'un bu paketini öneririm. Sorun yaşarsan karşında daha rahat muhatap bulursun.

Vodafone'da en uygun paket ise : Her yöne 750 Dk + 1.000 SMS + 3 GB internet = 23 TL. >> Konustugunca internet Ramazan yazıp 7000'e SMS atın. Haftaiçi konuştuğunuz dakika kadar haftasonu ücretsiz internet dakikası veriyor.

3 operatördede genç tarifelere 25 yaş altı akrabanızın TC numarasıyla katılabilirsiniz. Yaş olayına çok takılmayın.

geçemiyormuşum ağabey aradım şimdi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Turk Telekom ve Vodafone yaşadığın yere göre değişiklik gösteriyor  Ben Turkcell Öneriirm GNC Faturasız Tarifeleri gayet uygun

https://www.turkcell.com.tr/gnctrkcll/tr/paket-detay?gnc&place=gnc_menu&pagetype=faturasiz

bana hiç uygun değil xD

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

sil süpürden internet geliyomu ya bana 1 aydır 250 dk geliyo bugünde gün içi sınırsız dk1 kere 5gb günlük net verdi :d

hocam ekim ayı süpürlerim günlük 5gb. hepsini kullandım.

sonra netim bitti. bittiği an mesaj geldi. bilmem kaça evet de yolla diye 2 gb verdi aylık.

geçen hafta netim bitti süpürden 2gb geldi haftalık.

az önce süpürdüm 2 gb haftalık verdi.

bu ay toplam 17gb netim oldu.

sanırım ihtiyaca göre de geliyo. 15 gün tel garantideydi. 6 gbnin 5gbsi duruyodu. 100 dk gelmişti.

ne zaman net bitse tam paket alacakken net geliyo hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

hocam ekim ayı süpürlerim günlük 5gb. hepsini kullandım.

sonra netim bitti. bittiği an mesaj geldi. bilmem kaça evet de yolla diye 2 gb verdi aylık.

geçen hafta netim bitti süpürden 2gb geldi haftalık.

az önce süpürdüm 2 gb haftalık verdi.

bu ay toplam 17gb netim oldu.

sanırım ihtiyaca göre de geliyo. 15 gün tel garantideydi. 6 gbnin 5gbsi duruyodu. 100 dk gelmişti.

ne zaman net bitse tam paket alacakken net geliyo hocam.

benim dk %90 dolu sms %95 dolu net%5 kalmıştı geçen ay sil süpürden gelen haftalık 250 dk götüne sok 250dkyı dedim aq

Toplam Hit: 2864 Toplam Mesaj: 25
mobil tarife