folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Mobil Uygulama Yazmak İçin Hangi Dili Öğrenmeliyim?

Mobil Uygulama Yazmak İçin Hangi Dili Öğrenmeliyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Dil fanatikliğine gerek yok gençler, sizden sonra o koda bakacak adama küfür ettirmeyin yeter :) 

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Fluttercilari yakalamışken sorayım redux, bloc, sharedpreferences konularını anlayan, kullanan var mı? mesela oop da sıkıntı yok, state widgetini kullanabiliyorum ama çoklu state kullanımında redux veya bloc kullanarak state yönetimi yapıyorlar mantığını bilmiyorum, anlamıyorum. Yine stream kullanımını bilmiyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı

Fluttercilari yakalamışken sorayım redux, bloc, sharedpreferences konularını anlayan, kullanan var mı? mesela oop da sıkıntı yok, state widgetini kullanabiliyorum ama çoklu state kullanımında redux veya bloc kullanarak state yönetimi yapıyorlar mantığını bilmiyorum, anlamıyorum. Yine stream kullanımını bilmiyorum.

Hocam JavaScript ile aynı pref kullanımında da bir şey yok. Redux'a hiç ihtiyaç duymadım açıkası genelde pref'da tutuuyorum veriyi. 

FormKey + Pref yetiyor bana. zaten class'ın yapıcı methoduna veriyi gönderip widget class'ına çağırıyorum. Genelde widget ile çözüyorum işimi. Token'i vs pref de tutuyorum.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 5429 Toplam Mesaj: 24
uygulama geliştirme