folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mobilyacı Arkadaşlardan Tavsiye Almak İstiyorum

Mobilyacı Arkadaşlardan Tavsiye Almak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhaba, bir ev için komple mobilya yenilemesine gideceğim ancak kafam çok karıştı, ne çetrefilli işmiş bu mobilya işi.

Bellona istikbal ider mobilya tarzı yerler hep suntalam dedikleri bir malzeme var. adamlar öve öve bitiremiyorlar malzemeyi ama nihayetinde sunta la bu malzeme diyemiyorum ayıp olacak. sağlammış sizce nasıl bu malzeme. adamlar mdf den daha iyi olduğunu söylüyorlar. varmı böyle önerebileceğiniz malzemesi, işçiliği düzgün firmalar.

benim gözüme kestirdiklerim; doğtaş ve enza. birde kafamı karıştıran ider mobilya (fiyat ve tasarım performansı iyi ürün kalitesini bilemedim).

Nedir ne değildir bu işler bi yardımcı olursanız sevinirim zira burada ki söylenen her sözün en güvenilir olacağına inanıyorum. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Minifix çalıştıkları için suntaalem yapmak zorunda kaliyorlar zaten sunta demezler yonga derler genelde ne alcak sin bu arada

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

hocam işte yemek takımı yatak odası koltuk falan filan. komple ev eşyası. sağlam mı oluyor bu iş sence? bide bu ider nasıl bir şey biliyor musun?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Mondi al saglam olsun diyosan. Istikbal en saglami mondi de ayni fabrikada uretiliyo. Ayni malzeme farkli marka gibi gorunuyo. Gorsellik kilim enza falan buralarda iyi gibi gorunuyo ama kalite yok.

Tv unitesine tv yi duvar aparati taktirdik. Lg servis uniteyi deldi. Adam ne saglam bi uniteymis bende alcam ne marka bu dedi. Boyle saglamini gormemis adam. Nakit pazarlik yap. A ilinde 2 lira nakit dusuk fiyat verdiler ayni urunlere de. Nakli diye oraya gitmek istemiyom indirin sizden alayim de alirsin. Ben 2 lira dusurttum dugun vakti :)

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Nisanda düğünüm var araştırmadığım yer kalmadı hem fiyat hemde ürün kalitesi bakımından ben isor mobilyadan aldım tavsiyede ederim

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

http://www.muzaffermobilya.com arkadaşım yeni evlenecek bazı mobilyaları buradan almış bayağı övüyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

hocam adres neresi hangi il. Babam mobilyacı istersen yönlendiririm.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

5 yıl önce .. yatak odası , oturma odası , yemek takımı + büfe si toplamda 14.000 TL para vermiştim.

paraya göre mal var.. bunu 4.999 TL ye olanıda vardı. ben sağlam olsun ömürlük olsun dedim sıfırdan ceviz ağacın dan yaptırdım. 

maskoda  Axecool firmasına yaptırmıştım. memnunum. adamlar ne istersen yapıyor , ister fotosunu çek götür yada otur kendin çiz.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    falcon bunu yazdı

Nisanda düğünüm var araştırmadığım yer kalmadı hem fiyat hemde ürün kalitesi bakımından ben isor mobilyadan aldım tavsiyede ederim

hocam kına organizasyonu işin falan arsa biz yapalım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Mondi hiç bakmamıştım bi inceleyeyim. Antalya Hocam 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Ben tüm mobilyalarımı İder Mobilya'dan aldım hem tarz olarak çok modern hem dayanıklı hemde fiyat olarak makul. Tavsiye ederim.

Toplam Hit: 1634 Toplam Mesaj: 20
tasarım mobilya