folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Modem Tavsiyesi İstiyorum

Modem Tavsiyesi İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

İkinci el elimde zyxel ve tplink modemler var. Standart modemler profesyonel değiller ilgilenen olursa pm

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    engin01288 bunu yazdı

https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-extra-dsl

Bu marka yeni girdi ülke pazarına. Bir bak istersen 

bana da baya güzel geldi

diğer hiç bir markada usb 3 yok mesela

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

İkinci el elimde zyxel ve tplink modemler var. Standart modemler profesyonel değiller ilgilenen olursa pm

Hangi modeller

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    engin01288 bunu yazdı

https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-extra-dsl

Bu marka yeni girdi ülke pazarına. Bir bak istersen 

bana da baya güzel geldi

diğer hiç bir markada usb 3 yok mesela

Ultra sini kullaniyom. Ben daha önce modem kullanmiyomusum hocam onu fark ettim

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

standart derken? vdsl2 desteği varsa model atabilirsen alabilirim hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

Keenetic extra dsl aldım yeni, hem fiber hem adsl hem vdsl için. Çekim kalitesi konusunda falan baya memnunum. Tavsiye ederim

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Ben tplink archer vr300 aldım. Gayet memnunum şimdilik.

2.4 ghz ve 5 ghz bandlarinda hız sağlayabiliyor. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Bu ...na koduğum memlekette bi işimiz düzgün olmaz mı arkadaş ? Koduğumun vatan bilg koduğumun (TP-LINK ARCHER VR2100 300MBPS-1733MBPS VDSL2 KABLOSUZ-AC 4 PORT ADSL2 MODEM) modemini aldım. Kodugum ttnet Fiber ne yapsak olmadı ip adresi alamıyoruz tüm müşteri hizmetleri ile görüştük ttnet,tp link... o diyor bizde sorun yok öteki diyor bizde sorun yok. Ofisi ateşe verip kurtulacam amk yerinden

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı

Bu ...na koduğum memlekette bi işimiz düzgün olmaz mı arkadaş ? Koduğumun vatan bilg koduğumun (TP-LINK ARCHER VR2100 300MBPS-1733MBPS VDSL2 KABLOSUZ-AC 4 PORT ADSL2 MODEM) modemini aldım. Kodugum ttnet Fiber ne yapsak olmadı ip adresi alamıyoruz tüm müşteri hizmetleri ile görüştük ttnet,tp link... o diyor bizde sorun yok öteki diyor bizde sorun yok. Ofisi ateşe verip kurtulacam amk yerinden

Hocam gerçek fiber bağlantın varsa bu modemin çalışmaması normal. Vdsl ve Adsl bağlantısı yapabilirsin bu modeme. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    CiRKiN bunu yazdı

İnternet hizmet numaran 179 ilemi başlıyor? 

Toplam Hit: 14467 Toplam Mesaj: 39
adsl/vdsl modem