Monster Bilgisayar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

5 yıl hala tıkır tıkır çalışıyo

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

Direk iade et monsterdan uzakdur hocam 1 sene geçmeden  bozulmaya başlıyor. Ağzım yandı birdaha monsterin kapısından geçmem

Benimki Bozulmadı ama Sakın bulaşma Abra a5 v12.1 var bende bin pişmanım aldığıma 

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hocam o kadar yüksek bir laptop alacaksan msi lenovo dan şaşma. Laptoplarıon ömrü belli olmadığı gibi performansı da belli olmuyor. 

ride or die..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Geçen bir tanıdığa korsan windows yükleyip yollamışlar. Geri iade etmeye çalışıyordu korsan windows yüklediklerini microsoft'a da bildirmiş filan ordan da bir tazminat girer belki monstera. Eskiden daha bir ayakları yere basan firmaydı sanki son zamanlarda iyicene bozmuşlar kaliteyi.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Geçen bir tanıdığa korsan windows yükleyip yollamışlar. Geri iade etmeye çalışıyordu korsan windows yüklediklerini microsoft'a da bildirmiş filan ordan da bir tazminat girer belki monstera. Eskiden daha bir ayakları yere basan firmaydı sanki son zamanlarda iyicene bozmuşlar kaliteyi.

korsan olduğunu nasıl anladınız

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

bende 5 yıl önce almıştım abra a5 v1.1 serisi halen kullanıyorum 5 yılda sadece 1 ram değiştirdim birde fandan ses geliyor başka sorun olmadı. Dünde arkadaşa şunu aldık; https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-7/ çok beğendik 

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

monster kraldır, kim ne derse desin. beğenmeyen gitsin msi alsın, (aynı özelliklere +5k ödeyerek)

Monster tam bir F/P markasıdır, hemen hemen bütün marka laptopları kullandım, 10 a yakın laptop değiştirmiş biri olarak monsterdan çok memnunum.

hocam senin konunda ise, iade edebilirsin, yasal hakkın devam ediyor, fakat sebep olarak bu ürünü gösterme, de ki sebep belirtmek istemiyorum ürünü beğenmedim diyerek geri iade talebinde bulun. Sebep belirtirsen inceleyip çözmeye çalışacaklardır.

DarkFall tarafından 15/May/20 13:15 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

2 yıldır hem ben hem nişanlım monster kullanıyoruz. O (bilgisayar mühendisi) iş için ben oyun için ağırlıklı. Abra serisi. İkimizın de ilginç bir şekilde laptobun kapağını açarken arka taraftan ufak parçaları kotu 8-9 ay sonra. garantiye yolladık. aradık durumu anlattık. kullanıcı hatası olabilir mi dediler. iki cihazda da peşpeşe olduğunu söyledik. derhal kasa değişimi yaptılar. Ben sırf tepkilerini ölçmek adına ekran kartı fanı garip tıkırtılar çıkartıyor dedim. onu da değiştirip bakımını yapıp yolladı adamlar. Garantisi bitmeden bir hafta önce yine gönderip bir ton ( olmayan ) sorun yazdım ve cihazın neredeyse her parçası değişti .RBM aydınlatmalar dahi yenilendi. 

Arkadaşın söylediği gibi tek sıkıntı linux kurulmuyor. Yani zorlayıp kuruluyor. Ama kurunca da fanlar hiç kapanmadan boyuna çalışıyor. Max hızda. O da bilgisayara zarar verir korkusu doğuruyor ister istemez. Bence değiştir hocam. Yani düşünüyorum. Olsun olsun şarjda olmadan maksimum iki film izliyorum bilgisayarda. Ve şarj sorunu yaşamıyorum. Ha işin gereği çok laptop gezdiriyorsan al 1600 tl değer gerçekten 2 katı büyüklükte o batarya çünkü.

Şimdi monster kullanıcılarına bir soru soracağım. Aldığımız cihazlar neden 3-5 ay sonra isim değişikliğine gidiliyor ve aldığımız cihazlar üretilmiyor hale geliyor. Ben abra a5 v12.1 nişanlım da a5 11.1.2 almıştık. 3 ay kadar sonra iki cihaz da satıştan kalktı. Neredeyse aynı özelliklerle başka cihazlar geldi 1000 tl farkla . Neden böyle bir politika izleniyor acaba

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

windows 10 lisans girmeden kurulabiliyor. 

crack yapmadılarsa hiç bi zikim olmaz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Monster kullanıcısıyım şuan 2 tane var evde.

6 yıl önce aldığımın 2 kez grafik kartı değişti. Servisi güzel adamların allah var. Piyasaya göre ucuzda kasalar acayip dandik ama.

Kah şuan yazdığımda omen onuda al vur ötekine.

FP ürünü çok kalite bekleme ama seçenek olarak en iyi marka şuan.

Toplam Hit: 2831 Toplam Mesaj: 26
monster watt