Monster Notebook Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

@mutubilir hocama katılıyorum sound blaster cinema 3 kurup ordan ses ayalarını artıra bilirsin hocam monster candır gerisi heycan 

Break Dance Bboy MaxeL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bu kadar para harcayıp o dar ekrana sığmak bana saçma geliyor

bir gamerın mobilizeden çok stabiliteye ihtiyacı var diye düşünüyorum

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

bu kadar para harcayıp o dar ekrana sığmak bana saçma geliyor

bir gamerın mobilizeden çok stabiliteye ihtiyacı var diye düşünüyorum

hocam sürekli seyahet eden insanlar var veya işi gücü nedeniyle evde fazla vakit geçiremeyen var. 

masa üstü bilgisayar devri artık bitti , turnuvaları izle orada bile laptop üzerinden oynuyor adamlar.

tabiki gönül ister ki 10k ya 5k monitörlü 2 tane 1080 SLI lı bir kasa kuralım 

çift monitör ve büyük ekranlar artık sadece twic yayıncılarının kullandıgı şeyler yada youtube yayını yapanların bir kısmı.

fakat oyuncu laptopları artık alınabilir seviyeye geleli 4 yıl oluyor nvidia 1050 serisi ile de artık durum eşitlendi , kasa da toplasan 1050 alman lazım en az laptopta alacaksan 1050 alman lazım.

yıllarca masa üstü kullandım üniversiteye kadar , üniversiteden sonra artık masa üstü imkansz gibi bişi oldu , şuan başka bir şehirdeyim kucagımdaki laptoptan yazıyorum. 

masa üstü olsaydı evde yatıyor olacaktı. 

PanxeR tarafından 14/May/18 14:29 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

yaklaşık iki senedir kullanıyorum.

ucuz olması dışında bir özelliği yok, paran varsa msi falan al.

malzeme kalitesi falan baya kötü. ilk aldığımda 3 saat civarı giden şarjı ilk senenin sonunda 30/40  dk lara düştü, yeni bataryaya 99 dolar + kdv istiyolar. çakmasını da bi türlü bulamadım.

driverların sikkoluğundan sanırım arada abuk subuk şeyler yapabiliyor, ekranda windows kapatılıyor yazarken kapağı kapatırsam uykuya falan geçiyo. ya da widi ile tv ye bağlıyorum kendiliğinden kopuyo vs vs

"ben çok taşımam, oyunumu oynar geçerim" dersen güzel alet. 

soğutma konusunda çok iyi olduğunu düşünmüyorum, alet yük altındayken klavye baya el terletecek seviyede ısınıyor

ayrıca, benim aldığım modelde kronik fan sorunu var. bir arkadaşa daha aldırmıştım onda da vardı aynı, servise verdi yaklaşık bir ay bekledi. "monster servisi 2/3 günde sorunu halledip veriyo" olayı mit olabilir belki.

yolbulucu tarafından 16/May/18 16:42 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

beyler teşekkürler yorumlar için,

https://www.epey.com/laptop/karsilastir/85831-115333/monster-abra-a5-v12-1-2_asus-fx503vd-dm077/

https://www.hepsiburada.com/asus-fx503vd-dm077-intel-core-i5-7300hq-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000AN1J5?magaza=Hepsiburada

Asus buldum aynı ayarda, bunu mu önerirsiniz monster ı mı ? asus daha ucuza geliyor şuan hepsiburadada ki indirime göre.

Bugün birini sipariş vericem son yorumları alayım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    DarkFall bunu yazdı

beyler teşekkürler yorumlar için,

https://www.epey.com/laptop/karsilastir/85831-115333/monster-abra-a5-v12-1-2_asus-fx503vd-dm077/

https://www.hepsiburada.com/asus-fx503vd-dm077-intel-core-i5-7300hq-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000AN1J5?magaza=Hepsiburada

Asus buldum aynı ayarda, bunu mu önerirsiniz monster ı mı ? asus daha ucuza geliyor şuan hepsiburadada ki indirime göre.

Bugün birini sipariş vericem son yorumları alayım.

Asus al bence

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Tartışmasız asus 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Lenovo Y520 almıştım. Aynı özelliklere yakın asus ve monster kullanan oda arkadaşlarım var. Aramızda konuşurkende en kötü asus bence. Benim laptopta hiç sıkıntı yok şahsen oynadığımız oyunlarda görüntü kalitesi iyi oyunlar (PG ve Cs Go ). Monster kullanan arkadaşında 1-2 kere mavi ekran olmuştu. Onuda servise yollayarak çözdü. Asus kullanan arkadaş bize oranla kötü diyebilirim. İki laptopda ısınma sorunu yokken asusta oluyor. Karar senin yinede.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Yapistir monster hocam ssd li model

Break Dance Bboy MaxeL
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

asus dizüstü satış adedi olarak apple ın (ki globalde kısıtlıdır apple dizüstü alan sayısı) bile gerisinde kalmış bir marka

inat edip alacaksan rezil servis hizmetli asus u al.

Şuan TR de alınabilecek 2 marka var gamer olarak ya Lenovo ya monster

Toplam Hit: 3270 Toplam Mesaj: 23
notebook notebook