folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Mortal Kombat 4 Ölümcül Vuruş.Finis Him Nasıl Yapılıyodu????

Mortal Kombat 4 Ölümcül Vuruş.Finis Him Nasıl Yapılıyodu????

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    safkan
    safkan's avatar
    Erkek
    Mortal Kombat 4 ölümcül vuruş.finis him nasıl yapılıyodu????...unuttum.arkadaşlar bilenler varsa çok makbule geçeer.şimdiden paylaşım için teşekkürler...

yaradana isyan olan yerde yaradılmışa itaat yoktur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek
    hacı her adamın farklı fatalitysi war bi ara bende sardırmıştım bütün adamların bütün hareketlerini ezbere biliodum fakat unuttum çünkü bu olay 8. sınıftaykendi şu an üni. 3 sınıftayım yılı sen hesab et
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    safkan
    safkan's avatar
    Erkek

aynı durumdayız...bende çocukluk yıllarımda oynardım ama unuttum.bi anda aklıma geldi dünden beri arıyorum bulamadım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    tam adamına geldin (H) oyunun üstadı var burda. Sen hangi adamın hareketlerini + ölümlerini öğrenmek istiyon onu de.

MK4 te sana tavsiye edeceğim hiphopçular :

Johnny Cage / karizma. tıpkı bana banzer :P MK serisi boyunca en çok sevdiğim ve en iyi cage MK4 teki cagedir.
    Scorpion / akper - iskelet abi. 2geri low punch a basında oklu ip atıyo giriyo rakibe sonra yanına çekiyo onu. rakip yanına geline baygın oluyo. işte o ara gir comboyu ver coşkuyu
    Raiden / sanki ek bi üstünlüğü var diğer dövüşçülere karşı + karizma + elektrik tanrısı + lord
    Sub-Zero / ama mk4 te bi bokluğu var ki dondurduktan sonra aparkat vurunca enerji fazla gitmiyo. saçmalık aq. yani dondurunca mecbur combo girecen (3-4hight punch sonra dönertekme veya başka bi vuruş yaparsın)

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    safkan
    safkan's avatar
    Erkek
    scorpion!!.Allah razı olsun senden

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

en iyi adam tartışmasız scorpion diebilim...kendi ürettiğim bir combo ile karşımdaki herifin canının yarısı gidiordu...

once cekiordun iple sonra punch combosu ile yardırıordun sonra uppercut yapıştırıordun adam yukarı yukselirken ekranın diğer tarafından ucarak gelip vuruordun sonra yine punch kombosu cakıordun...yada buna benzer bişi idi...kucuktum o sıralar:)7nci sınıf mı ne idim...mk ustası bir abiyi yenmek icin kasmıştım kac gün...drek tüm fatalityleri mk guidelarında bulabilirsin ayrıca oyun icindede vardı boyle birşey zten...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek
    hacı bide quan chi wardı yeşil kıyafetli gri yüzlü onunda bi hareketi wardır çok süper bişe yerin altına girio adamın tepesinden inip üstünde tepinio onu bul çok kral hareket...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    safkan
    safkan's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben ölümcül vuruştan bahsediyorum. hani raund ların 2 sidine alıyosun.en son fnish him! diyo ya.tam ölümcül vuruş anı...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek

safkan bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar ben ölümcül vuruştan bahsediyorum. hani raund ların 2 sidine alıyosun.en son fnish him! diyo ya.tam ölümcül vuruş anı...
    -----------------------------

hacı bilmioz işte böle tatmin oluoz karıştırma =)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    safkan
    safkan's avatar
    Erkek
    iptal 2 saattir boş konuşuyosun.belki bilenler var kardeşim.saygıulı olalım lütfen.bişe araştırıyoruz.ayıpp!!

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    safkan
    safkan's avatar
    Erkek
    cvp bekliyorum arkadaşlar..lütfenn..yoksa uyuyamam bu gece :)

Toplam Hit: 30115 Toplam Mesaj: 25