Motora Tamirci Bulamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

konuuyla alakalı alakasız

kayınpeder de 2008 symbol var 1.5 dci 200.000km de sadece 5. vites te ıslık sesi gibi bir ses geliyor diğer viteslerde olmuyor sizce neden olabilir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

mecidiyeköy şehit er cihan namlı caddesinde kılıç motor var ismail abi baya tecrübeli

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sinanfdn
    sinanfdn's avatar
    Erkek

Beylikdüzü MotoProf var, bi uğra istersen yakuplu da e-5 in yanında hemen (hangi haritaya sorsan tarif eder :D )

Adımız yeterlidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Vay be, ben daha kaputtakiler ne işe yarıyor bunu bilemiyorum sen motoru söküp, dağıtıp topluyorsun. 

Bravo valla. 

‎‎‎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

başka konu açmayayım dedim, yeni başlayan biri için motor kullanmayı öğrenmelik 3-5 bine ne önerirsiniz ? 

edit: 

fiddle 2 nasıl mesela : https://www.sahibinden.com/motosiklet-sym-fiddle-ii-125/istanbul/ikinci-el?a269_max=2020&sorting=price_asc&a269_min=1988

yolbulucu tarafından 24/Tem/20 01:36 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

kayınpeder de 2008 symbol var 1.5 dci 200.000km de sadece 5. vites te ıslık sesi gibi bir ses geliyor diğer viteslerde olmuyor sizce neden olabilir

o genelde beşinci vitesten değil yüksek hıza çıkınca symboller 120 ve üstü ön camı tutan yan plastiklerden ıslık sesi geliyor turbodan v.b. sanan çok olmuştu.. Dün bir yolda rüzgarsız bi havada 120-130 yapıp arabayı boşa al sesin devam ettiğini göreceksin. Üretirken yapılan mühendislik hataları.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

konuyla alakasız

rüzgardan bi parçada yapıyo olabilir, 5. vites dişlin hakkın rahmetine kavuşmuş ta olabilir 

tamircine sorman lazım bazı araçların 5. vites dişlisi şanzıman sökülmeden araç lifte kaldırılarak değiştirilebiliyor. daha az maliyetle yani.

konuyla alakalı

siz değerli müritlerin sözlerini dikkate alarak yazdığınız bütün tamircilerle iletişime geçmeye çalıştım (istanbul içi, bursayı düşünüyorum nakliyeden dolayı) bayramdan sonraya malzemeyi elimize alıp bi kaç ustaya göstericez bakalım detayları bayramdan sonra yazarım. 

hayat boş pompala çoşşş :):)...
Toplam Hit: 2966 Toplam Mesaj: 28
pegaso 650