folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Motorola'dan Katlanabilir Telefona Yeni Yorum - (Cem Uzan Bunu Beğendi)

Motorola'dan Katlanabilir Telefona Yeni Yorum - (Cem Uzan Bunu Beğendi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=3IEDFC8NZqA

2003'te çıkan ve efsane olan Razr v3 kasasına sadık kalınarak tasarlanmış. Ufak telefon isteyenler için birebir. Samsung'a göre daha iyi olmuş zira ekranın ortasında katlanma yeri gözükmüyor. Böyle böyle işi çözecek firmalar. Birisinin yaptığını diğeri bir tık daha ileri götürecek.

Büyük bir Japon bilgesi, çölde kumlar üzerinde oturmuş meditasyon halindedir…
    Adamın biri, ona yaklaşır ve şöyle der:
    – Beni öğrencin olarak kabul et.
    Bilge, parmağıyla kumlar üzerinde düz bir çizgi çeker ve şöyle der:
    – Kısalt!
    Adam, avuçlarıyla çizginin yarısını siler.
    Bilge der ki:
    – Git, bir sene sonra tekrar gel.
    Bir yıl geçer. bilge, yine bir çizgi çizer ve der ki:
    – Kısalt!
    Adam, bu kez çizginin yarısını avucu ve dirseğiyle kapatır.
    Bilge, gene kabul etmez ve der ki:
    – Git, gelecek sene gene gel.
    Gelecek yıl olur. bilge, tekrar kumların üzerine bir çizgi çeker ve adamdan onu kısaltmasını ister.
    bu kez, adam der ki:
    – Bilmiyorum.
    ve bilge’den cevabı kendisine söylemesini rica eder.
    Bilge, çizginin yanına daha uzun bir çizgi çeker ve der ki:
    – Şimdi kısaldı.
    Bu hikaye, Japon kültüründe ilerlemenin yolunu gösteren sırlardan biridir.
    Düşmanlığa ve diğer insanlarla boğuşmana hiç gerek yok, çünkü olgunlaşıp ilerlemenle onlar kendiliğinden yenilgiye uğrarlar.

mkyb tarafından 14/Kas/19 18:44 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

çok güzel be. helal olsun

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Akıllı telefonlar arasında şekil olarak ilk defa hoşuma giden bir telefon.

Gına geldi artık dikdörtgen telefonlardan.

Bortubocek sever
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Ekranın altındaki çıkıntı kullanımda rahatsız edici olabilir

Sadece bi imza..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Pil dayanma konusunda doyum noktasına geldik derken sanırım bu bükülen ekranlar dolayısıyla bir müddet geri gidip feragat edeceğiz. Ama olsun çok güzel görünüyor baya. Kapalı haldeyken de biraz uzun olsaydı tam eski modeldi diyebilirdim. Acaba titreşim motoru yine öyle eskisinde olan masaj yapan harikadan mıdır? 😅

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Tasarımda ve kullanılışlıkta yenilik olmuş akıllı telefonlar için

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Cok ucuk rakamlarda olmayacaksa bir telefona en fazla 1600 tl veren ve bu rakami cok bulan ben bile alir bunu

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

Cok ucuk rakamlarda olmayacaksa bir telefona en fazla 1600 tl veren ve bu rakami cok bulan ben bile alir bunu

300 dolar bile yapmıyor 1.600 TL. Katlanabilir telefonların herkesin alabileceği fiyatlara düşmesi rahat 2-3 seneyi bulur. Firmalar daha tam ele yatkın tasarımı bulamadı. Arge cihazı olarak görmek lazım şuan çıkanları. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

300 dolar bile yapmıyor 1.600 TL. Katlanabilir telefonların herkesin alabileceği fiyatlara düşmesi rahat 2-3 seneyi bulur. Firmalar daha tam ele yatkın tasarımı bulamadı. Arge cihazı olarak görmek lazım şuan çıkanları. 

görünce dayanamıyorum hemen alasim geliyor ama elimdeki telefonada ihanet edesim gelmiyor zateh
    Suan kullandığım telefonu senin tavsiyenle verdigin link sayesinde ucuza almistim (iphone SE )

Yüzsüzlük yapip zamani gelince bir link daha isterim hocam :)

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    laser69
    laser69's avatar
    Erkek

Cihaz gayet güzel işletim sistemi zannedersem android, şişme problemi olması muhtemel fiyat olarak 1500$ gördüm İlaveten videoda şu dikkatimi çekti kapak açılınca geçici donma oluyor yani ekran şak diye görüntü vermiyor..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu cihaza koydukları donanım ilginç. Ben amiral gemisi donanımı bekliyordum :

-LG üretimi Poled ekran, öndeki ekranda Goled

-2510 mah batarya

-Suya dayanıklılık

-Snapdragon 710 işlemci ve 6 GB ram

Dedesiyle yanyana koymuşlar :

https://www.youtube.com/watch?v=nC0OuQH0o6Q

Motorola'nın sağlamlığını severim. Eğer Cem Uzan şirketi zora sokmasaydı Nokia'nın pazar payını ciddi anlamda bitireceklerdi. 

Toplam Hit: 2378 Toplam Mesaj: 20
motorola hello moto