Mousepad Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Müridler, bu aralar cs:go ya kafayı taktım Nova 2 den kurtulamıyorum, logitech g502 mouse kullanıyorum ama düz masa üstünde çok kötü aim konusu, oyüzden mousepad almaya karar verdim, önerebileceğiniz mousepad ( hızlı aim alınabilecek sanırım parlak yüzey) var mıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Logitech g240 ya da daha büyüğü, umarım mousedaki teflonlar yıpranmamıştır.

Şafak 1152!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam kac sens kullaniyorsun kac dpi bunu soylersen orta boy mu kucuk mu istiyorsun buna karar veririz

Mesela ben 800 dpi 1.5 sens de oynuyorum bazen 1 sens e kadar dusuyorum kullandigim mousepad yuzeyine gore oyuzden hali boyutunda mousepad almam lazim

Istedigin hizlilar quickspeed diye geciyordu yanlis hatirlamiyorsam

Vatana bakabilirsin benim dedigim buyuk boylar 40-50 tl arasiydi en son

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Hocam dikkat et, kaliteli birşey al. 

Geçenlerde n11 den aldım büyük bir tane, oyun falan oynamam, maksat telefon falan koymak için yumuşak bir yüzey olsun, temiz görünüm olsundu. 

Lakin aldığım mousepad öyle bir kokuyor ki, 2 dakikadan fazla yakınında duramıyorsun. Diğer odaya koydum biraz kokusu geçsin diye, neredeyse tüm odayı doldurmuş iğrenç kokusu. Bez gibi değil de lastik gibi birşey, acayip derecede rahatsız ediyor. Neredeyse 2 hafta geçti, hala leş gibi kokuyor, biraz daha geçmezse atacağım çöpe. Dikkat et, çöpe gitmesin paran.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

https://tr.aliexpress.com/item/Rakoon-Xinlong-Large-Gaming-Mouse-Pad-Locking-Edge-Mouse-Mat-Speed-Control-Version-For-Internet-Bar/32603120213.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.vVMXev

şimdilik bunun speed versiyonunu aldım 44x35cm bakalım beğenmezsem steelseries yada logitech in mousepadlarına bakıcam

bayağı bi geri bildirim falan vardı çok fazla tercih edilmiş bi bildikleri vardır heralde diye düşündüm

ArduouS tarafından 15/Oca/18 13:11 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bende Steelseries Sensei mouse, Razer Goliathus mousepad var. Gayet memnunum fakat CS oynamıyorum. Hatta oyun oynamıyorum. O yüzden, senin ihtiyaçlarını karşılar mı bilemiyorum.

krypt tarafından 15/Oca/18 13:21 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Steelseries camo edition csgo efsane 100 tl fiyatı var ama diğer tüm padleri unut dayanıklıda 3 4 kerr makineye attım banamısın demedi

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Steelseries camo edition csgo efsane 100 tl fiyatı var ama diğer tüm padleri unut dayanıklıda 3 4 kerr makineye attım banamısın demedi

Şu sipariş verdiğim gelsin performansına göre bunu alabilirim hocam, güzelmiş

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Bugun vatandan 46 tl ye speed aldim az once denedim gayet guzeldi ilk yorumum fiyatina deger

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

speed ile control arasında nasıl farklar var ki? birisi sert ince mesh yüzey öbürü yumuşak baya koton türevi örgü kumaş gibi. 

Edit büdüt: tamam anladım, kontrol olanı düşük dpi da hassasiyet isteyenler içinmiş, hız olansa sıfır sürtünmeyle yüksek dpilarda heyvan gibi dönmeni sağlıyormuş. özetle control>sniper , speed<m4 

SweetyVolty tarafından 16/Oca/18 00:47 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Müridler, bu aralar cs:go ya kafayı taktım Nova 2 den kurtulamıyorum, logitech g502 mouse kullanıyorum ama düz masa üstünde çok kötü aim konusu, oyüzden mousepad almaya karar verdim, önerebileceğiniz mousepad ( hızlı aim alınabilecek sanırım parlak yüzey) var mıdır?

Allaha şükür o oyunu 2000 saat kadar oynadım ve nova2'yi hiç görmedim :D

10 maç sonunda nova 4 atmıştı ( yıllarca cs1.6 oynamışlığım var) Hep merak ederim CS:GO'da noobluk nasıl birşey diye :D Alınma ama bilmem kaç maçta nova2 olmuş ve yükselemiyorsan sorun kullandığın ekipmandan ziyade senin bileklerindedir.

Ama öneri istiyorsan benim sistemi önerebilirim

g502 proteus core spectrum fare 600 dpi 1.0 sensivity
    razer goliathus speed edition mousepad
    HyperX Cloud II kulaklık :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
Toplam Hit: 3745 Toplam Mesaj: 39
mousepad