folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Mr. Robot'a Rakip Geliyor! Türk Web Dizisi Hile İle Tanışın

Mr. Robot'a Rakip Geliyor! Türk Web Dizisi Hile İle Tanışın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek

Arkadaşlar aşağıda fragmanını izleyeceğiniz üzere Türkiye'de ilk defa bir Hacker dizisi çekilecek. Youtube üzerinden yayınlanacak. 1 Aralık 2017 tarihinde yayınlanması planlanıyor. Sizce Mr. Robot'a rakip olabilir mi? Konusu hakkında ne düşünüyorsunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=ZUHFfmn95aI

2016 Haziran ayından bu yana titizlikle ön hazırlıklarını yaptığımız ve 1 Aralık 2017 tarihinden itibaren ilk sezonu sadece YouTube Kanalımızdan yayınlanacak olan 'HİLE' adlı web dizimizin tanıtım fragmanını sizlere sunuyoruz. İlk sezonun yayınlanmasının ardından geri kalan sezonlar uluslararası bir yayın organından sizlerle buluşacak. Bu yayın organını ise anlaşmalar gereği şu an için sizlerle paylaşamıyoruz.

Hile Konusu: Felix önemli bir anti virüs şirketinin yazılım departmanında çalışan bir yazılımcıdır. Bunun yanında belli bir ücret karşılığında oyun şirketlerinin ürettikleri oyunlardaki yazılımsal eksikleri tamamlayan Felix, bir gün Dünya devi Amerikan oyun şirketi R.W. Games’den teklif alır. Bu teklif her zamanki gibi henüz piyasaya çıkmamış bir oyunun yazılımsal sorunlarını giderme üzerinedir. 74 TB gibi devasa bir boyuta sahip oyunda Felix’i asıl şaşkına çeviren olay, oyunun hiçbir eksiği olmamasıdır. Kısa bir zaman sonra ise bu oyunun, gerçekliğe yansıyabildiğini fark edecek ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Bundan sonra yolumuz düz olacak. Bizi kimse durduramayacak. İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Birgün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Yeni işler düzenledim. Dünyaya ün salacağım. Ben işimde kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral yeraltı dünyasının kralı. Siz dostlarım benimle büyüyecek benimle zenginleşeceksiniz. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım. https://t.me/+E1ahtStRTvo1N2Q0
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

------spoiler-------

Dizideki hacker Ttnet kullanıyormuş belediye sokakta kazı yaparken kabloyu kopardığı için dizi 2. bölüm de final yapıyor. 

----spoiler------

Gerçi çokta şey etmemek lazım.

mkyb tarafından 15/Tem/17 14:44 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Mr. Robot u 1. Sezon izlemistim. Python ile kod falan yazıyordu.

Full bilgisayar efekti ile sacma sapan hacker oyunları hoşuma gitmedi.

Dizi tutar mı bilmem ama 8-15 arası ben hackerim moduyla diziyi izleyecektir.

İmza...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

bilemedim, izleyince değerlendirmek lazım.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

1.sezonu izledim olay sadece hackerlik değildi psikolojik payı olan bir dizi.

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

benim için dizzydir..

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Evet zaten the walking deadın türkçe tarzı da gave-z  ( küfürleri ben kabul etmem ) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Evet zaten the walking deadın türkçe tarzı da gave-z  ( küfürleri ben kabul etmem ) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

He amk evde otutururken yelek giyip kapşonunu da kafamıza çekiyoruz kod yazrken asadadadasda :))))

Kafa yapısını söyliyim;

- Abi mr.robot diye bir dizi çıkmış, heykırlı bilgisayarlı falan. baya tutuldu. bizde yapalım yerli milli diye reklam da yaparız. bitti gitti bu iş.

ayrıca fragmandaki seslendirme berbat ötesi. youtube 'a video atan ergenler daha kalitelisini yapıyor. 

SkynetX tarafından 15/Tem/17 14:51 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Kapüşondan sonra bende öyle düşündüm ama konusu orjinale benziyor. Bir nevi Sword Art Online. Ama ne olursa olsun oyuncular türk olacağından gg

www.kriptopedi.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı

Mr. Robot u 1. Sezon izlemistim. Python ile kod falan yazıyordu.

Full bilgisayar efekti ile sacma sapan hacker oyunları hoşuma gitmedi.

Dizi tutar mı bilmem ama 8-15 arası ben hackerim moduyla diziyi izleyecektir.

+

Dante_
Toplam Hit: 5217 Toplam Mesaj: 37
hile dizisi hacker dizisi r.w. games