MSN 8.5

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek
    bu msn 8.5 beta dümeni nedir bilen duyan varmı ? bilmem ne ispanyol tarafındanmı ne sızdırılmış microsoftta bununla ilgili bişey yok. resmi bişey çıktımı gören,duyan ?

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

hacı benim msn güncellenmeden açılmıordu msninin sitesinden indirdim kanımca son sürüm diye son sürüm çıktı

yükledim şimdi kullanıyorum galiba 8.5 dedikleri bu hatta çoklu oturum yamasınıda kurdum yama msn 8.5 diye geçiordu

galiba o bi söylenti gibi bişey ben kullanıyorum msninin sitesinden indir... zaten 8 kullanıosan güncellemeyi yüklemeden

açmıor msni programın kendisi

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOT
    BOT's avatar
    Erkek

Bu sistem(BOT) tarafından size verilen otomatik cevaptır.

MSN Messenger'ın resmi olarak download'a sürülmüş v8.5 sürümü mevcut değildir.

Size duyurulan, hack'lenen(eklentiler ve özellikler ile illegal yoldan public edilen) MSN Messenger sürümleridir.

Bunları kullanmanız, sisteminize olası hataları ve şifre kayıplarına neden olabilir.

Bilgi : MSN Messenger güncellemelerini kontrol etmek için http://tr.msn.com adresini kullanınız...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek
    BOT bunu yazdı:
    -----------------------------

Size duyurulan, hack'lenen(eklentiler ve özellikler ile illegal yoldan public edilen) MSN Messenger sürümleridir.

Bunları kullanmanız, sisteminize olası hataları ve şifre kayıplarına neden olabilir.

Bilgi : MSN Messenger güncellemelerini kontrol etmek için http://tr.msn.com adresini kullanınız...

bot senkimsin :| yoksa deca mı :| ya senide public ettilerse buraya  

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    BOT bunu yazdı:

Vay aq teknoloji ne kadar ilerlemiş.Kesin japonlar yollamıştır bunu foruma :)

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    la bu bota küfür etsek napar acaba

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    şu an en son sürüm 8.1 olması lazım ama bak snd ne diyor: http://shiftdelete.net/site/index.php?option=com_content&task=view&id=1558&Itemid=1
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu 8.5 betanın çoklu msn yaması olan varmı=?

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

war hacı inndir.com a bak

edit:8.1 miş hacım :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlatypuS
    PlatypuS's avatar
    Erkek

ben kullanıyoru güzel bi aryüzü var vistayı andırıyo arda da hatalar verip duruyo

eskisürüme geçicem galiba 

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çoklu msn 8.5 için

http://fugitive.blogcu.com/3419262/

diikkat yinede taratın 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
Toplam Hit: 2202 Toplam Mesaj: 13