Msn Abazaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    ya ben çok dikkat ediyom msn de ne kadar çok abaza var almış bir furya gidiyo abi camda gösteren gösterene burda bakıyorum daha orta okula gidiyo oturmuş nette neler konuşuyo valla billa korkuyom ya nolucak amk bu miller böle nereye amk ya fikirlerinizi paylaşın  memleketin hali duman ya bi faydalı iş yapanı görmedim böle olunca bende bende cafecim kendimi pezo gibi hissediyom amak:D

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

Qin bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya ben çok dikkat ediyom msn de ne kadar çok abaza var almış bir furya gidiyo abi camda gösteren gösterene burda bakıyorum daha orta okula gidiyo oturmuş nette neler konuşuyo valla billa korkuyom ya nolucak amk bu miller böle nereye amk ya fikirlerinizi paylaşın memleketin hali duman ya bi faydalı iş yapanı görmedim böle olunca bende bende cafecim kendimi pezo gibi hissediyom amak:D

orta okula gidenin canı can deilde ünide okuyanın kimi can ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı:

Qin bunu yazdı:
    ya ben çok dikkat ediyom msn de ne kadar çok abaza var almış bir furya gidiyo abi camda gösteren gösterene burda bakıyorum daha orta okula gidiyo oturmuş nette neler konuşuyo valla billa korkuyom ya nolucak amk bu miller böle nereye amk ya fikirlerinizi paylaşın memleketin hali duman ya bi faydalı iş yapanı görmedim böle olunca bende bende cafecim kendimi pezo gibi hissediyom amak:D

orta okula gidenin canı can deilde ünide okuyanın kimi can ? 

hoca iide o yaşta çocun aklı daha daha baska seylere calısması lazım deilmi daha yaşı ne kızın yası ne erkeğin sölermisin ya ozaman üniye gelen kadar o cocuk tamm tecavüz eğitimini tamamlamış bir tacavüze hazır bir kişi olur

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Valla şu kdr söliyim;ben yeni lise 2 öğrencisiyim;5e giderken öğrendim bu konuları :D şu yıllar dahada bozuldu millet hakaten;orta sondayım;kapıda nöbetçiyim,zil çaldı yanımdan ufak 1. sınıf çocuğu hey sexy lady diye bağırarak geçiyo yaa :D siz düşünün gerisini...

:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

gençlerimizi kötüye yönlendiren ne bu kadar  e bu yaşda msn de irc de bunları yapıosa ilerde  gelde bu insan karşısındaki bir kız arkadaşına sağlıklı arkadaş gözüyle bakarmı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    Ben 7-8 yaşlarında başladım cinsellik olaylarına. Kimse bana öğretmedi ama kendi isteğimle ve merakımla öğrendim pek çok şeyi. Buna ne diyeceksin ozaman ? bence ortaokudaki kişinin konuşması normal. herkes böyle değilya. hemen nereye gidiyo bu millet deme bence. zaten sıkıldım bu lafı duya duya

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    yaw geliolar msne selam, a.s cam aç dio adam deli olucam artık. kız falan da değilim adresimi nerden buluyorlar çok merak ediyorum deli olcam lan burdan sesleniyorum abazalara cam açsak ne olacak hadi tut ki kızım soyundum da ne oldu ? gir terbiyesiz.net e orda çıplak karılara bak msnde soyunsam ne olacak, gerçekten bişiler yapamadıktan sonra yine elinize talim yani nedir bundaki mantık deil olcam laan :@

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kızlarımız kaşarlaşıyor,erkeklerimiz pezevenkleşiyor.Batıyı bilimde kültürde değil,zibidilikte çok güzel örnek alıyoruz.

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    Kızlarımız kaşarlaşıyor,erkeklerimiz pezevenkleşiyor.Batıyı bilimde kültürde değil,zibidilikte çok güzel örnek alıyoruz.

1,5 yıldır müslüman bi msnim vardı kağıpa dayandı artık benide abaza ettiler ya helal olsun

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    abü erkekler adına konuşacam
    şüphesiz cinsel arzularımız felan bi takım aşırılıklara götürebilir genç yaşta. hatta bu gereklidir çünkü ilerde bastırılmış duygular olarak açığa çıkarsa daha beter olur. ama bakıyorum etrafa 31 milletin yaşam pınarı olmuş, yoldan geçen hatunun ufacık bacakları görünse ya da sıfır kol giyinse ağzının suyu akıyor milletin. aslında belki de gençliğin belli dönemlerinde yeterli doyum verilmediği için bu hale geliyor herkes. ama gene herzaman söylediğim bi laf da var Televizyonun AMK! herşeyin başı o.

kendinize ayığ olunuz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gencprens
    gencprens's avatar
    Erkek

kurdoya katılıyorum hakkaten televizyonun büyük rolu varrr sapıklıkta  en azından bana büyük etki yaptııı :D

Dünya hayatı kırlmaya mahkum şişeler hükmündedir...
Toplam Hit: 3721 Toplam Mesaj: 27