Msn Contact List Hack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asd
    asd's avatar
    Erkek

evet bu yöntem çok yeni alıntıdır,programın kodlayıcısı ruslar ama çok çabuk yayılmış,microsoft açığın kapatılacağı hakkında sitesinde açıklama yapmış ama henüz kapanmış değil programı indirmek için http://www.##adminedit##

Nasıl kullanılır programı açınca karşınıza bir bir pencere geliyor accept'in altındaki yere tik koyup yes deyin ve contactlistini indirmek istediğiniz hotmail adresini yazın,Karşıdaki adam online olduğu an msninize /make contactlist yazın karşıdaki adama ve contactlist elinizinizde

adminedit: arkadaş trojan yutturacak aklı sıra yorumlar çok güzel olduğu için silmiyoruz :)

İmzA
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

Username: asd
    ID: 21983
    İsim: ibneALİ
    Soyad: PİC
    Medeni Hali:
    Ülke: Türkiye
    İmzası: ASD
    Sevdiği Özlü Söz: beni sikecek adam lazım
    Extra Bilgi: ibne

verdiğin bilgilere bak be  helal olsun seneeee....

ama verdığın programı ınanmadım yok  açık  kapanmamısta yok açıkğı kapatacaklarmışta  ben şahsen ınanmadım dayanak goster bızım akıllılar da hemen pogramı ındırır.....

CeLeKatireJeotuzbeş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    CLK-J35 bunu yazdı:

Username: asd
    ID: 21983
    İsim: ibneALİ
    Soyad: PİC
    Medeni Hali:
    Ülke: Türkiye
    İmzası: ASD
    Sevdiği Özlü Söz: beni sikecek adam lazım
    Extra Bilgi: ibne

verdiğin bilgilere bak be  helal olsun seneeee....

ama verdığın programı ınanmadım yok  açık  kapanmamısta yok açıkğı kapatacaklarmışta  ben şahsen ınanmadım dayanak goster bızım akıllılar da hemen pogramı ındırır.....

:))way a.q bi ibnemiz eksikti.indirmeyin millet başkasının özeline girmeyin ne işiniz var.msnle şunla bunla.böyle ipnelere prim kazandırmayın...

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Lan bu yazıyı bır gordum ne oluyoruz lan dedım a.q ama da ha hala guluyorum ehuehuehue =]

CeLeKatireJeotuzbeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    denemek lazım :D hackfun.com falan yazıyor bunlarmı yapmış la kıçımla gülerim hackfun.com tam bi ezik memleketi :D dur inceliyim az.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek

bu linkten indirilemiyo,hackfun falan diyo ordada bi bok yok...elinde olan bi rapidlesin şunu yaa merak ettim anasını satiim

ayrıca bu geyik hackerbox'tada vardı..

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hocam sen reklam yapıyorsun.Bu siteye girmek için üye olman gerek.Ne bu kardeşim.Madem amacın reklam değildi neden programı rapide atıp yapmıyorsun

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowsong
    shadowsong's avatar
    Erkek

download accerelator plus la iniyo sonra upload etmeye çalıştım daha önce uploadlanmış diyo daha önce uploadlanmış dosyayı indirdim baktım adamın verdiği dosyayla aynı link bu http://rapidshare.de/files/8548135/msncracker.rar.html 

içinde 3 tane dosya var twunk_16.exe twunk_32.exe unvise32.exe hangini açıcaz bide bende antivirüs yok tarayamadın siz tarayıp virüs yok diye haber verin burayayazında bizde tıklıyalım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    twunk_16.exe twunk_32.exe unvise32.exe  sistem dosyalarıdır.Program yok anlaşılan

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    asıl dosya orda değil zaten,bende onu soruyom exe yi rapid yapın diye

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    puhaha proğram out :D çalışmıyor m.q alayı yalan.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 14171 Toplam Mesaj: 15