folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder MSN DE SİZİ SİLEN BİRİNİN LİSTESİNE TEKRAR GİRME

MSN DE SİZİ SİLEN BİRİNİN LİSTESİNE TEKRAR GİRME

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek
    Arkadaslar ben bu msn konusuna biraz fransız kaldımda biri beni listeden sildiğinde yeniden onun listesine nasıl eklenecem bunun bir yöntemi varmı söylerseniz memnun olucam.o kişiyi yeniden eklesem ona benim adresim gidermi????

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceza_ceza
    ceza_ceza's avatar
    Erkek

evet bir yöntemi var adamın msn sini hackle sonra kendini ekle :D

kardeş işe ciddi bir şekilde bakarsak öyle bir şey yok ve olacağınıda sanmam...

kendinize iyi bakın bye...

Yılan Gibi Dostum Olacağına Aslan Gibi Düşmanım Olsun...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    ohh abicim onun seni eklemesi lazım sende ekli zaten hatta seni listeden sildiyse engellemistirde...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geveze
    geveze's avatar
    Erkek

Hadi be Ordan Hepsi Palavra Nasil Olacakmis Silinen Kisi Tekrar Eklenecekmis:D:D

Geveze
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

eğer sende onu listenden silersen ve daha sonra o araçlar/seçenekler ile açılan pencereden gizlilik bölümündende senin msn adresini silerse ve sen onu yeniden listene eklersen bu kişi seni listesini eklemek istiyor mesajı yeniden karşındaki kişiye gider...

fakat araçlar/seçenekler/gizlilik bölümünden engelli listesinden silmediği sürece yeniden ekleme olayını yapamazsın...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

mitnickkevin kardeş bişeler diyor ama oyle bişeyin olması imkansız oyle bişi olmaz o yontem sadece birini kendi adresinden silince gri almaya yarar mesela butun adresleri silin kendi msn nizden ve o yontemi kullanarak hepsini geri alabilirsiniz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yilmaz
    yilmaz's avatar
    Erkek
    E-M-R-A-H bunu yazdı:

imkansız

imkansız olurmu hiç. adama diceksin beni tekrar listene ekle o da eklicek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı:

mitnickkevin kardeş bişeler diyor ama oyle bişeyin olması imkansız oyle bişi olmaz o yontem sadece birini kendi adresinden silince gri almaya yarar mesela butun adresleri silin kendi msn nizden ve o yontemi kullanarak hepsini geri alabilirsiniz

yanılıyorsunygusel kardeşim ben sahsen temizlerim beni engelleyenleri silenleri vs..aslında gizlilik msnin cok gusel bolumlerinden biri bu sayede sizi engelleyenleride gorebilirseniz

NesTo | same shit diffirent asshole
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can4ever
    can4ever's avatar
    Erkek

mantigi  calistirin  :)  olay  su  zamaninda  yapiyodum  tabi   3  sene  onceleri  cok  super  oluyordu 

hatta  kisi  size  block  bile  cekemiyordu  gicik  etmeye  birebirdi  :))   msn messengerden  ozel mesaj  yaz  sec  acilan  pencerde  online listesini goreceksiniz  oraya  dikkatli  bakin  birde  baskasina  gonder  olayi  var  yani   ekli  olmayan  cocntactlar  var  ordan ksinin  mailini  yazarsaniz  aninda  pencere  acilacak    bolelikle  yazabilirsiniz  :)  yani  kisiyi  eklemenize  bile  gerek kalmiyor  :)))    

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaparike
    kaparike's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ama o eskidenmişş şimdi olmuyor illaki karşı tarafın sizi eklemesi gerekiyorr)))))))))))))))::)))))))))))))

Anti Envato
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
Toplam Hit: 6801 Toplam Mesaj: 15