folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Msn Hack Messenger =2 Cd Nın Free Lınkı Nı Verene

Msn Hack Messenger =2 Cd Nın Free Lınkı Nı Verene

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sithdarthwader
    sithdarthwader's avatar
    Erkek

arkadaslar sımdı bu ıkı cd yı ıstıorum ama paralı sıte bana free link verebilecek yada elinde bulunduran var mı bu cd lerı :)simdiden cok tesekkur ederım   cd 1 ın ısmı cover it up vol.1  cd 2 nın ısmı ıse cover it up vol.2 dir. bu konuda yardım edene ödül verilecektir:)

cd1:

http://music.allofmp3.com/r2/Various_-_Hard_rock__Metal__Progressive_rock__AOR__Instrumental/Cover_It_Up_Vol__1/group_6272/album_6/mcatalog.shtml?albref=25

buda cd 2 nın lınkı :http://music.allofmp3.com/r2/Various_-_Hard_rock__Metal__Progressive_rock__AOR__Instrumental/Cover_It_Up_Vol_2/group_6272/album_9/mcatalog.shtml?albref=25

birşey bildiğim varsa o da hiçbirşey bilmediğimdir....TURK[C]TEAM SİTHDARTHWADER www.trojanbank.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

program crack veya keyi istemiyorsun değilmi sadece 2 cd'cik istiyorsun, 600'er mblık sadece 2 tane cd'cik...

cdleri busan bile program işine yaramaz, artık bunu kafanıza sorun msn hack programı diye birşey yoktur...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sithdarthwader
    sithdarthwader's avatar
    Erkek
    ya ben buldum zaten ama free degil belki elinde olan vardır ne bilim :)zaten öle kimseye kolay kolay program vercek degiliz dagıtsınlar sora herkese olmaz ole zaten ozelden vercem eger bırı yardımcı olursa bu arada cd1 200mb  kusur dıgerıde o cıvarda dedıgım gıbı hak edene vercem:)

birşey bildiğim varsa o da hiçbirşey bilmediğimdir....TURK[C]TEAM SİTHDARTHWADER www.trojanbank.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    sithdarthwader bunu yazdı:

ya ben buldum zaten ama free degil belki elinde olan vardır ne bilim :)zaten öle kimseye kolay kolay program vercek degiliz dagıtsınlar sora herkese olmaz ole zaten ozelden vercem eger bırı yardımcı olursa bu arada cd1 200mb  kusur dıgerıde o cıvarda dedıgım gıbı hak edene vercem:)

bu şahsın lügatından anlayan varmı :)

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar msn şifresini kimse kıramaz.Artık bunu bilin.Sadece bulurlar.Kırmak için hotmailin database'ni ele geçirmek gerek.Bunu yapan var mı? Olsa bile hotmail bu açığı kapatmıştır.Madem öyle benim hotmali kırın bakalım.Hadi öyle programla falan kırın bakalım. Şifremi kıramazsınız ama  "bulursunuz" ben de hotmail den geri alabilirim bunu da iyi bilin.Korkmayın arkadaşlar kimse kıramaz.Mesela.şifrem "ada.88.de.20be" bu alagoritmayı kimse çözemez

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sithdarthwader
    sithdarthwader's avatar
    Erkek

ya sen türkce bilmiyosun galiba a.q yukarda iki tane link verdim tıkla bak.orda iki tane farklı cd var ben onları arıyorum anladın!!!!bu arada konu msn hack deil varsa link verin msn edebiyatı yapmayın bana ok

cover it up vol.1 ve cover it up vol.2 yi arıorum linklerde detaylı bilgi verilmiştir işi olmayan cevap yazmasın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Konu başlığın bu "msn hack messenger =2 cd nın free lınkı nı verene " mesen hack diye birşey yok dedim,edebiyatı falan olmaz.Ayrıca çıkar amaçlısın.Elinde birşey varsa paylaşman gerek.Onu verene bunu veririm felsefesi yapıyorsun,tahribat kardeşliğini hiçe sayma.Eğer elinde olan var sa verir zaten.Çıkar için yapanlar zaten kardeşimiz değil.Ve insanları da kandırma msn hack diye.Sıkıyorsa benimkini kır.İnsanları kandırmadan yap arkadaşım

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sithdarthwader
    sithdarthwader's avatar
    Erkek

tabi o zaman ne olurdu biliomusun herkes msn hacklerdi ve ortada messenger kalmazdı neyse konu bu deil ya madem bu kadar meraklısın koy su cd lerın lınkını verıyım sana ozelden ayrıca bu tur prolar heryerde yayınlanmaz denyo 4 de hazır ama kımsede yok sebebı ortada sıte kalmaz anladın bu ısten anlamadıgın bellı oluyor gercek bır uzman bılgısının hepsını paylasmaz bunuda unutma heryerde senın gıbı

lamerler varken bole programları ancak avucunuzu yalayarak bulursunuz .elbet bulacaksınız bırgun ama o gunde zaten ole bır acık kalmıcak ve herkeste olcak zaten anladın umarım anlatabılmısımdır

msn hack koymamın sebebı ılgı cekmektı kabul edıorum ama yoksa kımse bakmıor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Ben 3 programlama dili biliyoum ve öğrenmeye devam ediyorum.Yakında bir keylogger programını bitireceğim.Lamer kim belli olur.Gelelim mail hacke,öncelikle msn hack değil mail hacktir.Ben yurtdışında ki özel hack sitelerine bakıyorum orda ki hacker arkadaşlar da mail kıramıyor.Senin için bir iyilik yapmayı deneyeceğim allofmp3 sitesinin kullanıcı adı ve şifresini isteyeceğim,onlarda vardır belki.Denyo programını kullanmadım.Herkse site hackleyemez.Elbetteki o açıklar da kapanacaktır sonra ne olacak.Önemli olan kendin açıkları bulup bunu kullanmaktır.Web hackle fazla ilgilenmedim.Ben hack konusunda mail hack i araştırdım ve crack olayını biliyorum.Bana bir daha lamer deme.ben bu bilgi seviyesine gelmek için 6 yılımı verdim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sithdarthwader
    sithdarthwader's avatar
    Erkek

bak sımdı benı mutlu ettın tesekkur ederım ama su msn hack mail hack asıl konunun ustune cıktı koyduguma pısman ettınız be .gusel senın adına sevındım ama sende uslubuna dıkkat etseydın neyse sıfrelerı beklıyorum senden sora ıstersen ozelden devam ederız ok

programa gelınce calısma mantıgını bıraz dusunursen anlarsın ben hala soluyorumkı bu koydgum program

msn hack tır bunla maıl hacklıyemezsın ayrıca mail hack dedıgın gıbı ımkansıza yakındır ama zaten konu bu olmadıgı ıcın uzatmayalım ıstersen mail hack dedıgımız sey hotmailin account bılgılerıne ulasmaksa bu tabıkı ımkansız ama o program sadece msn de calısır bu yuzden msn hack tır mantıgınıda uzman olan anlar ısım vermıyorum

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Arkadaşım madem öyle benim malimi hackle.Sana özelden mail adresimi vereyim de kır.Eğer kırarsan site de yazarım kırıldı diye böyle birşey olamaz.İstediğin uzmanı getir.Maili hackleyemez.Trojan bilmem cartcurt yöntemlerle şifreni çalar.Ama kıramaz. Şifren biraz geç gelebilir.Benim mail adresimi kaydet.bana mail adresini de ver.Şifren gelince oraya gönderirim

Toplam Hit: 13425 Toplam Mesaj: 14