Msn Messenger

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

selam. arkadaşlar hani beyin kanaması geçirip geldimya (: ağustos 2013'te trafik kazası sonucu oldu. ortalama iki yıllık bilgilerimde silindi. yani ben ortalama 2011'de kaldım. bu zamanlar msn messenger vardı. sonra skype olmuş. o ara skype'yi pek takmıyordum. sadece biliyodum msn gibi bişey olduğunu. bu dönemde ne olduda msn skype oldu? benim msn kullanıcı adım ve şifremi doğru hatırladım kullanıyomda. ama niye skype oldu?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

facebook çıktı msn bitti , kullanılan özellikleri birbirine benzediği için eski kullanıcıları mağdur etmemek amacıyla anlaşılmış olabilir. 

Ne güzel  günledir o günler 

küfrederiz villalara kulübeden
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Facebook ile kullanımı iyice düşmüştü zaten sonra akıllı telefonlar ile Whatsapp yaygınlaştı kimse kullanmayınca Microsoft beyciğimde kapattı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Son son iyice boka sarmıştı hocam bot hesaplar felan iyi oldu valla kapanması, şunun kapanmasıyla 1 nesil düzeldi ergenliğin zirvesinden ucuz kurtuldu. 

crazy_cilgin_ronaldinyo_fuat_messi@hotmail.com felan neler neler :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

bence microsftun en büyük aptallığı msn mesengerı kapatmak oldu.

msn skype olacağına keşke skype'ın adını msn yapsaydı.

ismin marka değeri bilinirliği bile yeterdi de artardı.

hala mesengerın yerini dolduran program yok.

az buçuk mobile modifiye etseydi whatapp falan hikayeydi şu an.

cann tarafından 13/Ara/15 17:11 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Microsoft'un en büyük hatası mobil gelişirken mal gibi bakmalarıydı. Msn'i Whatsapp gibi yapsalardı hala kullanılıyor olurduk. Adamlar bir şeyi güzel yapıyorlar fakat devamını getiremiyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Microsoft'un en büyük hatası mobil gelişirken mal gibi bakmalarıydı. Msn'i Whatsapp gibi yapsalardı hala kullanılıyor olurduk. Adamlar bir şeyi güzel yapıyorlar fakat devamını getiremiyorlar.

Bildiğim kadarıyla Msn yi de onlar yapmamıştı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Cilgin_liseli_ahmet@hotmail.com

Yakisikli_ali@hot

Pehh ne günlerdi 

Googleda halen vardır 1001 kız msn listesi :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

msn kullanamayacak olan yeni nesile ne kadar üzülüyorum. harbi ne günlerdi be. sevdiğimiz kızın msne girmesini az mı bekledik.. az mı gönderme yaptık nicklerden.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

facebook farklı mı çocuk isminin yanında de tanırlar yazmış sokağa çıksan 100 kişiye sorsan o  kim damınaçıkayım der.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı

msn kullanamayacak olan yeni nesile ne kadar üzülüyorum. harbi ne günlerdi be. sevdiğimiz kızın msne girmesini az mı bekledik.. az mı gönderme yaptık nicklerden.

Vay be hüzünlendim :) Cevap vermeyince titretirdik pencereyi :)

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
Toplam Hit: 10228 Toplam Mesaj: 31