folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Msn Messenger Rundll32 Code:8048821 Hatası

Msn Messenger Rundll32 Code:8048821 Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    southern
    southern's avatar
    Erkek
    Slm arkadaşlar pc yi ilk açtığımda böle bi hata verip sadece yes diye bilme şıkkı var ve ona tıklayınca msn kapanıyo fakat msn yi sonradan açtığım zaman açılıyo bu hatayı nasıl düzeltebilirim ve pc ye program yükleyeceğim zmanda yüklerken program birden kapanıyo acaba bunla bi alakası var mı bu yüzden hiçbir anti-virüs yükleyemiyorum yardım Lütfen :(

LostYourself
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    bilgisayar ilk açıldığında msn otomatik olarak açılıyor ve kendi kendine mi girmeye ayarlı?

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    southern
    southern's avatar
    Erkek

otomatik olarak açılıyo ama msn kendi kendine girmeye ayarlı değil ama dedim gibi yes tuşuna bastığım zamanda msn kapanıyo tekarardan açabiliyorum şimdide msn yi kaldırdım düzelir diye ama olmadı bu sefer msnde kurulmuyo :(:(

LostYourself
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    hımm sorun bilgisayarına bir virus girmiş olabilir hoca.. exe lerine virus bulaşmışsa ve crc toplamında hata veriyorsa program kendini kilitler.. yapacağın iş güzel bi antivirus ve anti trojan yazılımı ile pc ni taratman.. güncelle ve güvenli kipte tarat pcni..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    southern
    southern's avatar
    Erkek
    güzeL sölüyosunda anti virüs tarama yaparken birden kapanıyo avast kurdum o pc yi yeniden başlatıyo diğer anvirüsler kurarken kapanıyo nasıl bi virüstür bu yha :(

LostYourself
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

hoca tüm exelere bulaşıyo demek :) zor birşey değil.. avast dandik boşver avastı.. online tarama yaptır en azından..

olmazsa sök hddni götür bir arkdaşının bilgisayarında tarat..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    southern
    southern's avatar
    Erkek
    online tarama yapan neresi var bide bu laptop babamın pc si babam geLmeden halletmem lazım :( bana online tarama yapan siteyide verirsen çok makbule geçicek

LostYourself
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

burda bir sürü var

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=online+virus+taramas%C4%B1&meta=

korktuğum şey.. online taramalarda birer exe.. önce senin bilgisyarına yükleniyor sonra ordan taratıyor... bi de şey sanıyorum.. hiçbir exenin açılamaması ile msnin verdiği arasında bi ilişki yok.. ikisi de ayrı şeyler

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    southern
    southern's avatar
    Erkek
    bir kaçtane buldum ama baya bi virüs buldu sonra explorer hata verdi yeniden taratıyorum bakaım ne olcak ama ertan çok saol...

LostYourself
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    hoca en sağlamı makinene güzel bi format at.. sonra tekrar windowsunu kur.. öyle zor olur.. eğer online taramayı başarıyla bitirirsen hemen nod32 yi kur ve güncelle sonra güvenli kipte tarat.. o zaman bi faydası olur.. ama yapamazsan en sağlamı format atıp yeniden windows kurmandır... çünkü virus baya bi yayılmış anlaşılan..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    southern
    southern's avatar
    Erkek
    yha format hiç mi hiç atmak istemiyorum :(:(:( sorunu çözmem lazım hemde hemen

LostYourself
Toplam Hit: 4914 Toplam Mesaj: 26