Msn Şifre Kırıcı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bariscagri
    bariscagri's avatar
    Erkek
    msn şifre kırıcı bulan varmı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Buyur arkadaşım.Sana wordlistle beraber gönderiyorum.Programın alogoritması yavaş O yüzden şifreyi kırman zor.Elindeki wordlistlerin kuvvetli olması gerek.Kolay gelsin

http://rapidshare.de/files/2532970/msn.rar.html

http://rapidshare.de/files/2541182/Wordlist.rar.html

www.tahribat.gen.ms

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_ZaMaN
    By_ZaMaN's avatar
    Erkek
    paylaşım için tşk arkadaşım...

SELAM OLSUN ATA YA NASIL KOYDUK apoya
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

bende bi tane program wardı du bi arşive bakıyim. microfonun olması lazım. götüme tutuyodum mic. osurunca koku pc ye aktarılıyodu ordan da tak mekanizma çalışıyodu sora istediğim maili kırıyodum. yani program osuruğa duyarlıydı.

(kusabilirsiniz :p)

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saldirgan
    Saldirgan's avatar
    Erkek
    o mikrogon götüne kaçmıyomuydu hiç çok dikkat et kaçmasın gerçi oraya kadar yanaştırdıgına göre fark etmez heralde

İmza mimza yok
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    kuscak gibi oldum reel kurde saldirganı okuyunca artık tutamadım kendimi monitor klavye fln..gitdi hepsi içimi dokdum

NesTo | same shit diffirent asshole
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cambur87
    cambur87's avatar
    Erkek
    valla ben bişianlamadım)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saldirgan
    Saldirgan's avatar
    Erkek
    Baksana kardeş şerefsize burda bişeyler paylaşıyoruz o d.a.ş.a.k geçiyo ulan bişey paylaşmıyosun bari paylaşana mani olma  hem neden konu yöneticileri bakmıyo bu tür olaylara    heyyy  yöneticiler uyuyomu

İmza mimza yok
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    uyumuo real kurdun annatmak istediği şu msn kırıcı die bi program yok olmadı olmacuka vsvsvs sizin verdiğinizde bi nevi, tahmin eder sallar onu ellede yaparsıın bu pratik yönüdür ama maili yazcan sana şifre vercek mantıklı geliomu size? yani öle bişey olsa düşünsenize bi benim msn im: admin@msn.com falan olurdu :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saldirgan
    Saldirgan's avatar
    Erkek
    nickimyok bunu yazdı:

uyumuo real kurdun annatmak istediği şu msn kırıcı die bi program yok olmadı olmacuka vsvsvs sizin verdiğinizde bi nevi, tahmin eder sallar onu ellede yaparsıın bu pratik yönüdür ama maili yazcan sana şifre vercek mantıklı geliomu size? yani öle bişey olsa düşünsenize bi benim msn im: admin@msn.com falan olurdu :D

Nickimyok kardeş forumdaki paylaşımlarını yakından takip ediyorum we başarılarının dewamını diliyorum benim kızdıgım nokta şu insanlar bişey paylaşıyor paylaşabilecegin birşey warsa paylaşmalısın yoksa dalga geçmemelisin ayrıca şifre kırma programını isteyen arkadaş maili kırcam yada şunu yapıcam falan dedemişki sadece şifre kırma programı olan warmı demiş gerisi onu ilgilendirir

İmza mimza yok
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    herkez birbirinin mailini alirdi :) onlarin yaptigi sey deneme yanilmayi otomatik hale getirmek...

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
Toplam Hit: 14687 Toplam Mesaj: 12