Msn Şifrem Nerde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    allahım allahım=))))

... sorcerer & musket ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek
    Yuh a.ggggg Walla Rezalet heaaaaa Bide diyoz Türkiye neden kalkinmayy

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    ikiyuziki:

Arkdaşlar Çok Teşekkürler

+1291327812390

Şifremi Acaba Denedim Açmıyor
    .............................................................................................

:))))))))))))))) YAHUU hocam dur sen ne yapıyon:P

şifren bende ********** bu yazıyı kopyalayıp msn nin şifre kısmına yapıştır

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    Gülmekten gebercem a.q yani diycek laf bulamıyorum zuahahahah=)

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    beyler şuanda trojan yemeden yada fake mail yemeden msn çalınabiliyormu? çünkü babamın msni çaldı itin biri ama babam bu işlerden anlar bilgisayar sektörü içinde zaten ama adam nasıl yaptıysa yaptı. bi de ben bu adama mail attım kimsin diye falan ertesi gün msn e girmeye çalıştım şifre yanlış diyo. allahtan gmail i kullanıyorum oraya sıfırlama maili gelmiş hemen onu tıkladım yeni şifre yazdım girdim. bu nasıl olur bi türlü anlamadım

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Selam ikiyuziki kardeş normalde bu şekıl konular yanı msn çalındı cart curt vs vs şeyler yazmak banlanmanın sebebıdır bu tip konular bundan sonra açma.Sonra derdini anlatmışsın walla savcılığa vermışsın dıyorsun eğer vermışsen mutlaka alınır meraklanma.

CeLeKatireJeotuzbeş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    +1291327812390

Şifremi Acaba Denedim Açmıyor

:D sadece :D

Bi de öle bi program fln. yok bi şekilde bişeler yemiş baban ntxsoft
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek
    bence bu gibi konulari geyik bölümüne açsinlar eglence oluyo yaw

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ikiyuziki
    ikiyuziki's avatar
    Erkek
    Tama Arkadaşlar Anlaşılan Artık Eski Tahr,ibat Gitmiş Kendisini Beğenmiş Ve bir O akdar da Ukala Kişiler Forumlarda Boy Göstermeye Çalışmış Nyese Konunun Özüne Dönmek Gerekirse Yine Vermemeiş olduğunuz Bilgiler İçin Teşekkürler...

Ne kadarda Şey Olsanızda İnsanlık Bizde Kalsanız

yok
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bak Arkadasım demişsinki ''Tamam Arkadaşlar Anlaşılan Artık Eski Tahr,ibat Gitmiş Kendisini Beğenmiş Ve bir O akdar da Ukala Kişiler Forumlarda Boy Göstermeye Çalışmış''

Ben bundan senin uzun zamandır tahribatı takip ettiğin kanısına varıyorum.Eğer öyLe ise Tbt de yada baska bi yerde kimsenin Msn sifresi aLamayacağını yada öyLe bir program oLmadığını böyLe birşeyin var oLmadığını biLmen gerekir.ArkadasLarın söyLediği gibi Fake yada trojanLa yaparsın yada adama sorarsın söyLer sifren ne ise.
    Tbtde artık msn Hack adı aLtında yazıLan basLıkLar Müridler tarafından daLgaya aLınıyor ve son derecedede hakLıLar.Çünkü günde cok fazLaca böyLe basLık acıLıyoki şuanda azaLmıs durumda.
    Forumu biraz gez bak varmı böyLe birşey mümkünmü..
    Çalınan adresleri geri aLma diye bir sürü basLık var onLarı okumayı dene.Kimseye artistik çekme burada...
    Ne güzeL savcıLığa verdim diyosun işte.Çok önemLiyse yapman gerekeni yapmışsın.Neyse umarım arkadasLarın ne demek istediğinide anLamıssındır.Kolay geLsin Sanada...

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
Toplam Hit: 14402 Toplam Mesaj: 34