folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Msvcr100.Dll Hatası Ve Beni Götürdüğü İlginç Hatalar Silsilesi

Msvcr100.Dll Hatası Ve Beni Götürdüğü İlginç Hatalar Silsilesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Abi boşu boşuna kendini kasmışsın. O indirdiğin vcredits_arm denen zımbırtı vcredist paketinin arm işlemciler için olan verdiyonu :D

Hata vermesi de senin arm işlemciye sahip olmamandan dolayı.

Sana tavsiyem sikindirik sitelerde anlatılanlar gibi onu ordan kopyalayıp yapıştırmaman veya sikko dll sitelerinden ne olduğu belirsiz dllleri bilgisayarının system klasörlerine kopyalamamandır.

Çünkü bu tür hatalrın %99 u eksik veya hiç kurulmamış runtime paketlerinden kaynaklı oluyor.

Aşağıda tavsiye ettiğim program ile bilgisayarına gerekli olan ve ileride başka oyun/program kurduktan sonra gerekli oabilircek runtime paketlerini otomatik olarak kurabilirsin.

http://www.sereby.org/site/downloads-AiO

Programı indir, alle yazan kısmı tikle, installieren butonuna tıkla, gerisini o halleder.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2046 Toplam Mesaj: 12
hata