folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Mürekkep Tanklı Yazıcı Tavsiyesi

Mürekkep Tanklı Yazıcı Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

epson l 386 kullanıyorum ben, gayet kullanışlı yazıcı. sayfa sayfa senaryo basıyorum çatur çutur :D

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Epson l5190

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı

siyah bakıyorum model marka fiyat çok önemli degil

hp-laser-107w-wifi-mono-lazer-yazici-dakikada-20-sayfaya-kadar-baski-hizi-siyah-beyaz-4zb78a-p-HBV00000L218D

wifili hızlı ve ekonomik çıktı alsın dersen bu işini görür hocam. wifiden bağlanırsın direkt.

siyah beyaz çıktı alayım başka işim olmaz dersen uzun yıllar kullanabilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

L3256 da karar kıldım almayı düşünüyorum bende indirime girmesini bekliyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

yeni konu açmayım ufak tefek işler için yazıcı ihtiyacım var sayfalarca çıktı almayacağım sadece ders notları için bütcem 2k bundan önce hp kullandım beni çok yordu en sonra kırdım attım CANON Pixma E414 nasıldır kullanan var mı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

yeni konu açmayım ufak tefek işler için yazıcı ihtiyacım var sayfalarca çıktı almayacağım sadece ders notları için bütcem 2k bundan önce hp kullandım beni çok yordu en sonra kırdım attım CANON Pixma E414 nasıldır kullanan var mı?

Bende bi üst modeli e484 var. 3 senedir kartuş dışında sıkıntısı yok. Kendim dolduruyorum ama yılda bir bozuluyor. O da senede bir, bir yazıcı parası demek. 

Yazın hiç kullanmadığım için bozuluyor muhtemelen ama sonuç olarak kartuş yenilemen gerekirse astarı yüzünü geçiyor. 

Toplam Hit: 1456 Toplam Mesaj: 17
yazıcı tanklı yazıcı