folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mürid"Den Duyuru. 14.09.2009 ( TBT Nargile Buluşması,İstanbul)

Mürid"Den Duyuru. 14.09.2009 ( TBT Nargile Buluşması,İstanbul)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

Saat 7 oldu Nerdesiniz 4 kişiyiz aq bulamadıysanız telefon numaranızı pm ile atın bi de kontör alıyım.

Merhabaaaaa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Biz swool ile şans eseri karşılaştık ve saat 7'e kadar Sefa kafeydi sanırım ( eski 10 numara kafeymiş) orda bekledik.

Hatta ben cafeyi ararken 2 tane kıza sorucaktım fırçada yedim soru soruyorum diye neyse :D

Hocalar beyaz şapkalı kimsede göremedik.

Ben bağcılardan geldim. Saat 7 oldu birkaç kişiye sorduk tahribattan mı diye hayır cevabını alıncada biz geri döndük..

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

gencler buluşma 5 kişiyle gercekleşti :D bizimde buluşmamız zor oldu swool dan coook özür dileriz :D:D

gelenler.

Ben ( Kaligula)

Excellence

tigin59

phondeep

PyramiD     

bi de resim cekilelim dedik adettendir onu da ilerleyen saatlerde koyucam.

bide bu 10 numara kafe değişmiş ziya şark sofrası olmuş o yüzden buluşmada zorluk çektik bizde sera kafede yaptık.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yokumben
    yokumben's avatar
    Erkek
    Kaligula bunu yazdı:
    -----------------------------

gencler buluşma 5 kişiyle gercekleşti :D bizimde buluşmamız zor oldu swool dan coook özür dileriz :D:D

gelenler.

Ben ( Kaligula)

Excellence

tigin59

phondeep

PyramiD     

bide bu 10 numara kafe değişmiş ziya şark sofrası olmuş o yüzden buluşmada zorluk çektik bizde sera kafede yaptık.

2 saat 10 numara kafeyı aradım hocalr doru duzgun verseydınız bulusrduk bn geldım vallada geldım bıllada

Çeker-Çizer-Söver
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    ahanda bu da resim sakallı olan Excellence sağ taraf gömlekli olan ben kaligula şapkalı pyramid arkadaki şişman tigin59 benim arkamdaki siyah gömlekli phondeep

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Kaligula bunu yazdı:

gelenler.

Ben ( Kaligula)

Excellence

tigin59

phondeep

PyramiD     

Ziya şark sofrası Parkada kadar eski bir mekan. Adı değişen kafe Sera. Keşke isimleri netleştirdikten sonra buluşma ayarlasaydınız.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Swool bunu yazdı:

Kaligula bunu yazdı:

gelenler.

Ben ( Kaligula)

Excellence

tigin59

phondeep

PyramiD     

Ziya şark sofrası Parkada kadar eski bir mekan. Adı değişen kafe Sera. Keşke isimleri netleştirdikten sonra buluşma ayarlasaydınız.

hacı ziya şark eskiden 10 numaraymış adama sorduk dedim değiştirildiyse kimse bulamıcak ama sonra serdar abi falan geldi 5 kişi anca.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Eee arkadaşlar bu konuda ki ilk postumu boşa atmadım ben olacağı buydu bu sıkıntıların yaşanacağını tahmin etmiştim

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    Buluşmaya gelen arkadaşlar'a teşekkürler. Swool telefonunu keşke yanına alsaydın ulaşmaya çalıştık ama telefonun yanında diildi. Bu arada  1 2 kilo verdik,birbirimizi bulana kadar :P Bi dakine Telefon no sunu vermeyen gelmesin :P

Merhabaaaaa
Toplam Hit: 10612 Toplam Mesaj: 122