folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Muridlerimizden Sorcerer Vefat Etmiştir :(

Muridlerimizden Sorcerer Vefat Etmiştir :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Başımız sağ olsun arkadaşlar :S
    Vallahi bende önce bi şaka zannettim ama siteye girince gerçek yüzünü gördüm..
    Ne denir ki, Allah ailesine sabır versin..
    Mekanı cennet olsun..
    Dualarımız seninle "Sorci"..
    Seni seviyoruz..

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    MaDFiuS bunu yazdı:
    -----------------------------

Öncelikle Allah rahmet eylesin diyorum.

Benim işim trafikçilik. ne kazalara şahit oldum. daha 3-4 gün önce 8 yaşında kız öldü gözümün önünde. artık sıradan gelmeye bile başladı böyle şeyler. Sanırım bu tarz olaylara karşı duygusuzlaştım. ama sorciyi tanırdım. biraz sohbetimiz oldu. üzüldüm gerçekten. bazı arkadaşlar kanıt istemiş. o kadar çok kaza oluyoki inanamazsınız. ama hepsi basına yansımıyo. sadece istatistiklere geçiyo. ölüm haberleriyle istatistikleri karşılaştırın uçurumu görürsünüz. en çok kızdığım nokta ise sürücüye değil olan hep yolcuya oluyor. hız yapanlar artislik peşinde olanlar bedelini yanındakilere ödettiriyo.

Arkadaşlar sizden ricam sizde dikkatli olun. hız bişey kazandırmaz ama hata yaptığınızda kafanızı taşlara vursanız geri getiremezsiniz gidenleri. Belki size ve yakınlarınızada bişey olmaz.

Kardeşim geçen yıl feci bi trafik kazası geçirdi. kendiside sitemize üye. Şimdi iyi çok şükür. trafikten nefret ederken trafikçi oldum. trajı komik. bu yolda 70 lemi gidilir diyip 5 dk sorna sevdiğinin başında feryat eden o kadarçok insan varki. sizde onlardan biri olmayın. her kuralın gerekçesi var. iş olsun diye hız sınırı konulmuyo...

-----------------------------

çok doğru diyorsun kardeş bu konuda özellikle bizim ülkemiz ilk 3 e giriyor malesef...

düşünün şimdi ben araba kullanmayı bilmezken ehliyet sınavına girdim kazandım aldım benim gibi adama sen araba kullanmayı bilmezken ehliyet verirsen başka ne olacak ya kendine yada başkasına zararı olacak Allaha şükür ben araba sürmeyi adam akıllı öğrendim kimseyede bir zararım olmadı ben şanslıydım belki peki şansı olmayanlar ne olacak ? devlet bu işi biraz sıkmalı almanyada bir trafik kazası olsa bütün medya savaş çıktı gibi haber yapıyor bizimkilerde 3 kişi öldü 4 kişi yaralı diyor geçiyor insan hayatına ne kadar önem verdiğimiz ortada... 

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    dile kolay ölüm çok üzüldüm allah rahmet eylesin ailesinede sabırlar ihsan etsin

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek
    dostlarımızın ve arkadaşlarımızın başı sağolsun malesef türkiyenin gerçegi trf kazalarını önleyemedik kalanlara allahtan sabır diliyorum

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

allah  rahmet eylesin askerlik dolayısıyla siteye çok az girebiliyorum...

ailesine baş saglıgı diliyorum :(

Dur be kadınnnn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibadeath
    ibadeath's avatar
    Erkek
    arkadaslar aramizda yogun sehir trafiginde araba suren arkadaslar veya trafige cikmak icin ehliyet almayi planlayan arkadaslar mevcuttur. bunlarinda trafige cikan tanidiklari vardir. o tanidiklarinin da vardir. boyle uzayip gider. lutfen elimizden geldigi kadar uyarilarimizi yapmaya calisalim. muridlere sesleniyorum. lutfen kurallara uyalim uymayanlari uyaralim. azami hiz sinirlarini cok zor durumda olmadikca gecmeyelim. gecersek de daha daha fazla dikkatli olalim. araba surerken gozleriniz etrafda olmasin acaba beni izleyen birisi varmi diye etrafinizdaki insanlara bakinmayin. saginiza solunuza dikiz aynalariniza emniyet kemerinize gereken onemi verin kontrollerinizi yapin oyle trafige cikin. belki bunlarin bilincindeyiz pek cogumuz ama araba koltuguna oturunca is deisiyo. araba bizim kontrol ettigimiz bir vasitadir. o bizi deil biz onu kontrol ederiz. bunun bilincinden herne kosulda olursa olsun sasmayalim. trafikde cok mal soforler var goruyorum az cok gerekirse bunlarin plaka numaralarini alip trafige bildirelim. allah kazadan beladan bizleri ve tum sevdiklerimizi korusun.

a fix for grace
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Hadi be Allah geride kalanlara sabir versin :-(

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coldvoice
    coldvoice's avatar
    Erkek
    Hepimiz Ondan geldik ve dönüş ancak Onadır.Mekanı cennet olsun

sevmek güzeldir......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin.Şuan çok kötü oldum.Muhabbetim yoktu fakat farketmez,ister iyi dost ister düşman burdan birisine birşey oldugunda başıma agrılar giriyor içimi anlatmaya kelimeler zaten yetmez :(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek
    tanımıyordum arkadaşı ama keşke tanısa idim. başımız sağolsun mekanı cennet olsun Allah tüm arkadaşı ve ailesine sabır versin.
Toplam Hit: 110197 Toplam Mesaj: 428