Mürit Yorumları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek
    bana kimse yorum yazmadı :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

edit-ül mesaj... ula ne kadar nik değiştirsemde odunluktan kurtulamam vesselam

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek

bana pm geldi yorum yapıldı profile bakıyorum Yorum yok :S daha ılk yorum olcak heyecanlandımda :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    UsLaNMaZ_CaKaL bunu yazdı:
    -----------------------------

bana pm geldi yorum yapıldı profile bakıyorum Yorum yok :S daha ılk yorum olcak heyecanlandımda :D

-----------------------------
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=50553 bak kardeşim burda da yorumu yaptım herhalde 2 veya 3 sayfada cvp verildi bi koyarak ilerle :P ben ginede cvp verim sana

www.tahribat.com/murid/uslanmaz_cakal all burdan onayla

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
Toplam Hit: 4604 Toplam Mesaj: 35