folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Muşta İstiyom :D Varmı Alabileceğim Bi Yer Bilen?

Muşta İstiyom :D Varmı Alabileceğim Bi Yer Bilen?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hayır bunları neden satmasınlar ki. Ben pendikte bir çok mağazada gördüm muştayı. Kama, kuru sıkı, biber gazı...

kuru sıkı biber gazı kama filan savunma silahı olduğundan yasal.. ama muşta direkt saldırı silahı olduğu için yasadışiı bu yüzden el altından satıyorlar ve pahalı...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    İzmir Kemeraltında, Şan Sinemasının Karşı Tarafındaki Handa altta zemin katta böle eşyalar satan yerler var, ben 2-3 ay önce muşta görmüştüm orada..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    izmiri bilmem ama istanbulda almak isteyen olursa tahtakale, polonya pazarının yeni yeri beyazıt bakırcılarda, bakırcılardan aşşa mercana inerken silah ve avcı dükkanları var, sirkeci de kesin bulursunuz. fazla saf tipiyle girmeyin toplu iğne bile vermezler (:

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    kemeraltında satılan yer var baya ortalarında bi yerde ismini tam bilmiyom sor orda köşede bi erik satan zidibi var gösterir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

jandark06 bunu yazdı:
    yaw bi aralar ankarada maltepe pazarında satıolardı

daha neler neler satıolardıda işte çok güzel şeyler vardı ne zamandır gitmiorum kalmışmıdır acaba maltepe pazarı :) 

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
Toplam Hit: 8601 Toplam Mesaj: 16