folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mustafa Ceceli Klibinde Masonik Sembol

Mustafa Ceceli Klibinde Masonik Sembol

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

http://www.facebook.com/video/video.php?v=144509392283939&oid=172405729459207&comments

az önce izledim... belki izleyeneniz vardır.. daha önce hiç dikkat etmemiştim.... ? adamın birden parlaması bu kadar meşhur olmasının bunla ilgisi olabilir mi ? biraz paranoyakça olabilir ama bilmiyorum ? sadece görüşlerinizi merak ettim ? 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

oha :|

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

izlediğin filmlerin yüzde 70'inde var bu tarz şeyler boşuna kasma. Ayrıca şu deşifre Atatürk ile ilgili sürekli birşeyler yazıyor. Halkın ne kadar cahil olduğunu pek farkına varmayan yöneticileri Atatürk düşmanı yapacak bazı insanları. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

şöyle bi baktımda sonuçta bu şifre.. madem heryere koyuyorlar... 

unutamam klibinde 02: 14 teki kafesle hata klibinin başındaki  kafese benziyor ve cami yi andırıyor ? bütün kafesler öyle olanı da var demeyin sadece benzettim..?

hata klibinde 03:03 süresinde o arayı durdurarak izleyin güneşte göz beliriyor gibi.. ışık yanılgısı olabilir mi bilmiliyorum ? 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ulutoyun
    Ulutoyun's avatar
    Erkek

Videoda anlatılıdıgı gibi olduğunu sanmıyorum adam eski kiracımız beş vakit namazında olduğunu biliyorum.ama olabilir mi neden olmasın

Ayağın topal olsun yüreğin olmasın lenk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahant
    bugrahant's avatar
    Erkek

Bilinç altı etkileme sanatı. En çokta halkın dini sebeblerden sevdiği insanlarda kullanıyorlar. Güzel bir ters köşe.

Şöyle örneklemek gerekirse. Bunu yapmak isteyen adamlar , duman grubunda yapmaz. NedEN ? Çünki hedef kitle dindar kesimdir. Peki ya dindar kesim duman dinler mi ? Dinlemez. Neden ? Çünki herkes tarafından bilinirki duman grubu asi ve dinden uzak yapısıyla tanınır. Peki ya Mustafa Ceceli diyince akla ilk ne gelir ? Çok efendi namazında niyazında bir adam.

Evet anladınız sanırım :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

FeRoCi bunu yazdı:
    -----------------------------

şöyle bi baktımda sonuçta bu şifre.. madem heryere koyuyorlar... 

unutamam klibinde 02: 14 teki kafesle hata klibinin başındaki  kafese benziyor ve cami yi andırıyor ? bütün kafesler öyle olanı da var demeyin sadece benzettim..?

hata klibinde 03:03 süresinde o arayı durdurarak izleyin güneşte göz beliriyor gibi.. ışık yanılgısı olabilir mi bilmiliyorum ? 

valla doğru tespit

her 2 kliptede aynı kuş kafedi kullanılmış ve cami izlenimi veriyor

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

Mustafa Ceceli kim ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Ra'nın sembolü değilmi o?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

Ulutoyun bunu yazdı:

Videoda anlatılıdıgı gibi olduğunu sanmıyorum adam eski kiracımız beş vakit namazında olduğunu biliyorum.ama olabilir mi neden olmasın

adam hacı..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

gokcan bunu yazdı:

Ra'nın sembolü değilmi o?

evet Ra'nın sembolü. sanatçı bilmiyor olabilir ama klibi yapan yönetmenler mason dur sanırım bu yüzden bilinçli olarak bilinç altına mesaj gönderiliyor. zaten dikkat ederseniz adamı hangi açıdan çekerse çeksin kamera o göz hep kameraya dönük.. kesinlikle masonik bir klip

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 9543 Toplam Mesaj: 40