folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder "Mustafa" Filmine Gelen Eleştiriler Ahmet Altan"I Çileden Çıkardı.[Harika Bir Yazı]

"Mustafa" Filmine Gelen Eleştiriler Ahmet Altan"I Çileden Çıkardı.[Harika Bir Yazı]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Soros vakıfının sermayesi ile kurulmuş amerikan gazetesi olan yandan yemiş taraf gazetisinde yazar olan dönek ahmet altan mı harika bir yazı yazmış? Bu herife 2 kuruş verilse anında vatanını satar kanımca.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

ahmet altan ın da can dündar ında ben amına koyim =)

bir de çileye girmiş =)

amına koyim =)

çok içten söyledim lan bu küfürü =)

yılmaz özdil yine yapmış yapacağını, helal olsun, kapak diye buna denir...

oscar değil belki ama nobel kesin =)

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    tarihçi prof. ilber ortaylı film için '' atatürk ün hayatına ilişkin hiçbir yeni bilgi vermiyor'' diyor. madem yeni birşey yok ta bu yaygara niye? Bu filme cok tepki geliyor çünkü tabuları yıktığı için yıllarca bize öğretilenin dışına cıktığı için araştırmayanlar hariç bize öğretilenler 1. sınıfa başladığımızdan beri hep aynı bilgiler çünkü bize denilen şey ''siz bizim istediğimiz kadar bilin diyolar. çünkü atatürk ü meşrulaştırdıkları için atatürk te böyle yapmıstı, atatürk te böyle demişti,biz atatürk ün izindeyiz vs. dedikleri için. yapılan askeri darbeleri bile atatürk üzerinden meşrulaştırdılar. neymiş atatürkte olsa darbe yaparmıs. atatürk te böle istermiş faln filan. hatta bazıları bunu o kadar kullanıyorki sinan aygün gözaltına alındı '' atatürk ü sevmekle suclanıyorum'' bak sen halbuki olayın atatürk ü sevip sevmemekle alakası yoktu çünkü ergenekon sorusturması kapsamında göz altına alınmıstı. kendi cıkarlarını korumak için atatürk ü kullanıyolar bunu yapmak içinde halkın '' atatürk ü kendi anlattıkları kadarıyla bilmemizi istiyolar.'' peki şimdiye kadar atatürk hakkında yapılan en kapsamlı biyografiler neden türkler tarafından değilde ingilizler tarafından yapıldı ? ( lord kinros ve andrew mango ) kıbrıs dogumlu psikiyatr vamık volkan ile tarihçi norman ( soyadını hatırlayamadım ) yaptıgı ''ölümsüz atatürk'' kitabı bir ara türkiyeye sokulması yasaktı neden ? atatürk ün psikolojisi hakkında en ilginç çalışma abd de yapıldı. atatürk hakkında durmadan ahkam kesenler atatürk hakkında kayda değer bir hayat hikayesi dahi kaleme alamadılar bu ülkede.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Ben sinemada izledikten sonra bazı fikirlerimde bile soru işaretleri oluştu kardeşim atamız nasıl biri diye insanları çelişkiye düşüren bilm filmdi ayrıca sinema boyunca canım dehşet sıkıldı sarı zeybeği tercih ederim....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

kimse atatürk insanüstüydü demiyor zaten, peki neden ahmet altan böyle anlama gereği duyuyor? Ülkenin ekonomik, siyasi, toplumsal bir çöküşün eşiğine geldiği bu zamanda lazım olan Atatürk ü küçültmeye çalışmak ve bunu "gerçek" atatürkçülük olarak göstermek mi . açıkçası ben bu altangillerin dedikleri tek kelimeye inanmıyor ve yazdığı çizdiği herşeyin alternatif ve şer olan başka bir anlamından şüpheleniyorum. bu candündar denen liboş+dönek atatürk e ayyaş dedi ya artık kesin oskar falan alır bu filmle.

herşeyin bir şeyi vardır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    bide şu var bu liboşgiller diyor ya yok allahmıymış peygambermiymiş Atatürk ? çok mu sıradan bir insandı, sen hayatında kaç savaş kazandın kaç memleket kurtardın kaç devrim yaptım kaç ulusu kurtuluşa taşıdın da konuşuyor kro yok içki içiyomuş sokacan şişeyi anasından çıktığı yere tööbe töbe ...

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 2173 Toplam Mesaj: 17