Mustafayı İzleyen Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

kesinlikle çok güzel bir film insanların izlemeden yorum yapmasına bakmayın.Tartışılan sahnelerin açıklamasını genç bakış programında yapmıştı can dündar.ertesi günü gidip izledim benc muhteşem bi film.

özel hayatına falan çok girilmiş denilio, zaten film insan olarak Mustafa Kemal Atatürk'ü anlatma çabasında bunu anlatacaksanız tabiki özel hayatını da ele almak zorundasınız.bence Atatürk'ün sevgilisi olması ya da birine aşık olması ya da karanlıkta uyuyamaması çok normal.kaldı ki karanlıktan korkar denilmiş karanlıktan korkmuyor sadece karanlıkta uyuyamıyor.karanlıktan korksaydı bugün bunları konuşamazdık.Afyon'da yunanlara karşı o şanlı destanı yazamazdı.İçki içmesi bakımından alkolik gibi gösterilmiş.Atatürk içip içip körkütük sarhoş olan biri.Hatta şimdi tam olarak hatırlayamadğm bi kitapta Atatürk'e neden bu kadar içiosunuz sorusuna Atatürk beynimin çalışmasını, düşünmeyi durdurmak için cevabını vermiştir die anlatılıodu.Siz bir devrim yapsanız yıllarca sürgün hayatı yaşasanız, savaşsanız, yeni bir sistemi oturtmak için bu kadar çalışsanız ne yapardınız?

FİLMİ İZLEYİN, ATATÜRK'Ü BİLEN TANIYAN BÖLE SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAPMAZ.CAN DÜNDAR'IN DA ARKASINDAYIM.

NEDEN? (soru olarak)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    kusurlarına bakma hacı film i yaparken senın dusuncelerını almayı unutmuslar

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arjen1905
    arjen1905's avatar
    Erkek

Yorumlar aşırı abartılmş,İnsani yönleri gösterildi die bu kadar eleştirmemek gerekir...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeseLiTurq
    NeseLiTurq's avatar
    Erkek

Evet bende izledim ama beğenmedim :)

Arkadaşlar bende rene ye katılıorm şöle bi durum var bizi Atatürk kurtardı onun sayesinde bu durumlardayız. Ya şimdi şöyle düşünün sizin okulunuzun müdürü okul dışında içki içsin sigara içsin dilediği gibi karıyla kızla geçirsin gününü ama okulla ilgilensin bu seni çok tınlar mı ? beni tınlamaz. dediğim gibi canım Atam naparsa yapabilir o onun kişisel zevkidir. ama mesleği olan askerliği ihmal etse o zaman eleştirebilirdik şimdi anca o eleştirenler bokunu yesin otursun.

İyi bilirdik derler elbet ardımdan, bundan büyük bi yalan yok !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

Can Dündar a haksızlık yapıldığı kanaatindeym.Eleştirilerin dozunun fazla olduğunu düşünüyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

1011010 bunu yazdı:
    -----------------------------
    kusurlarına bakma hacı film i yaparken senın dusuncelerını almayı unutmuslar
    -----------------------------

Koptum bEa :)

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 4784 Toplam Mesaj: 37