folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mutish Bir Plan Acaba Gercek Olabilirmi Yardım Plsss

Mutish Bir Plan Acaba Gercek Olabilirmi Yardım Plsss

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    Sımdı bir oyun yapılacak bu oyun dunya buyuklugunde bı harıta oyun baslarken harıtadan bı yer secıyorsun orada gelısıp ımpratorluga kadar gidiyorsun ıttıfaklar falan var tabi sımdı benım aklıma takılan knight de bile 20-25 yer var 1 GB tutuyor butun dunyayı nasıl sıgdırcaz ben bıraz dusundum toprak, denız, gol gibi urunler tek cesıt olacak yanı toprak kahverengı olcak denız sıradan bi mavi gibi eger proje olursa ne manyak olur yaww en sona kalanada ÖDUL!!!

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek
    Piyasada kac dogru düzgün Türk oyunu var ?
    2
    Bunlardan biri Pusu, digeride simdilerde cıkmaya hazırlanılan Kabus 22.Demek istedigim sudur ki gavurlar yapamamıs biz mi yapcaz???
    Aslında senin dedigin projenin yarısı İstanbul adlı oyunda olacak ama beklioruz

I find your lack of faith disturbing.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    lordvader bi oyun var bilmem haberin varmı biliyormusun koridor çok tutuldu bir türk oyunu buna ne diyeceksin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    iyide turkuz dıye hıc bısı yapmayalımmı neden olmasın cok guzel bır proje belkı tutar zengın falan oluruz :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek
    Hadi önyargıları bir kenara bırakalım onu unutmustum oda güseldi zor bi oyundu ama güzeldi :D hele bi Kabus 22 cıksın o zamn iste Resident Evil'e rakip cıkcak :D
    Ya tamam bizlerde oyun yapabiliris de dünya büyüklügünde bi harita icin bilemiorum :P

I find your lack of faith disturbing.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    Dunyayı bı ekran gıbı dusunun ama pixelllerı cok yanı google earthın 2-3 katı kadar iyi goruntu ama okadar ayrıntıya girmeyecegımız ıcın en fazla 10 gb tutar diye dusunuyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    bu işl3rde bilgin warsa yap derim tutulmaması için bi sebep yok
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    Boyle bisi yapabilmem icin ne dersi almam gerekıyor bol bol zamanım var ne ıstıyorsa bu oyuyu yapabilmek, elımden gelenı yaparım sonra lisans ısı falan knight ne manyak para kasıyor bende kazanırım bakarsınız :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    hadi hayırlısı ;) ama risk die bı oyun var bılırsınız onun bilgisyr versyonundan farksız olur bnce..

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    10gb ne demek sen biliyomusun? :D 3d studio max ile yapsan programın onu render etmesi 2 yılı bulur:P . Millet ufak projelerle piyasayı yürütürken, bu kadar uğraşıpta tutup tutmayacağı belli olmayan bi oyunla zaman kaybedilmez..

Ehl-i Byte
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bedbin
    bedbin's avatar
    Erkek
    DAYINI YERİ
Toplam Hit: 1646 Toplam Mesaj: 19