Mx Master3 Kullanan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hocalar Mx Master 3 aldım. Orta tuş çok hızlı dönüyor. Elimle itince 2 saniye tuş dönüyor. Bu model böyle mi yoksa benimkinin orta tuşu arızalı mı anlamadım. 

Var mı kullanan :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abka
    abka's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hocalar Mx Master 3 aldım. Orta tuş çok hızlı dönüyor. Elimle itince 2 saniye tuş dönüyor. Bu model böyle mi yoksa benimkinin orta tuşu arızalı mı anlamadım. 

Hocam orta tekerleğin gerisinde bir tuş var bi basıver ona. Hatta tekerleğe spin at sonra bas bak noluyo :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Vay zengin 😀 ben kullanıyordum o tuş yüzünden hanıma verdim o kullanıyor. Hangi mantıkla yaptılarsa aşırı kötü deneyimi var. Bir tuşla yavaşlatabiliyorsun ama yine de çok hızlı

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

orta tuşlada ayar yapabilirsin programını kurup oradan da hızını vb ayarlabilirsin hocam 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

alt modellerini çok kullandım büyük olduğu için sendekini kullanmadım lakin elindeki alet logitech top series mouse boru değil.

modele göre seçenekleri var ya tekerleğin gerisinde fiziksel tuş olur ona bas olmazsa tekere bastır tık moduna geçer. mesela bende anywhere mx 2 var öncesindeki 1 de de bunda da tekerleğe bastırınca tık tık modu veya sınırsız modu arasında geçiş yaparsın. sendeki şu an sınırsız modda kalmış. lakin bu aletin bi problemi var alışınca başka alet kullanamıyorsun. 

https://youtube.com/shorts/LyzzSeRZ8jc?feature=share

vay anasını sanırım sendeki modelde bu yok. herkes şikayetçi durumdan. 

TurkForces tarafından 28/Ara/22 19:13 tarihinde düzenlenmiştir

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar orta tuşun yukarı aşağı uçması problemini çözdüm söylediğiniz yöntemlerle ama yine de fiziksel olarak o tekerin bu kadar dönmesi çok akılsız bir tasarım olmuş  :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Orta tuşun öyle donmesi mükemmel bir olay. 

Zamanla gözün alışıyor ve 1000sayfa pdfi aşağı akitirken aradan başlığı görüp frenleyebiliyorsun. 15senedir aktif kullanıyorum. Elini o tuşu aç kapaya alistirmani öneririm çok pratik. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

2 yildir kullaniyorum bir daha baska modele zor gecerim. Ac kapa yapmaza bir alistimi olay tamamdir :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

severek kullanırız. orta tuşunun o dalgasi programlanabiliyor. LogiOptions+ uygulamasini kur, orada cok güzel ayarlari var. Flow ozelliği ve Mx Keys ile beraber 3 pc yi ayni anda yönetebilir. üstelik Macten kopyaladiğini windows a yapiştirir. Windows da aldiği ekran götüntüsünü linux e paylaştırır vs vs.. güzel bir ortam sunuyor. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hacılar orta tuşun yukarı aşağı uçması problemini çözdüm söylediğiniz yöntemlerle ama yine de fiziksel olarak o tekerin bu kadar dönmesi çok akılsız bir tasarım olmuş  :D

okadar güzel bir olayki 

alışınca diğer mouseların tekerleği dönmüyormuş gibi geliyor

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Alışacaz heralde bakalım  :D

Pc yi kapattıktan sonra mouse u da altından kapatıyo musunuz hacılar

Toplam Hit: 1200 Toplam Mesaj: 16
mouse