folder Tahribat.com Forumları
linefolder Database - Veritabanı
linefolder Mysql İçin Güzel Program

Mysql İçin Güzel Program

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocalarım Mysql VT HEİDİSQL ile bağlanıyorum ve çok hantal acayip ağır iğrenç bir uygulama. Sorgu falan yazarken tamamlayıcı vs yok Güzel bir uygulama var mıdır ? VT bağlantısı sorgu kontrolü yapıyorum genelde 1 den fazla tabloyu kontrol ettirmek istiyorum. Bunda sadece 1 tabloya bakıyoruz ve her tablo için galiba tekrar bağlanıp duruyor sinirlerim bozuldu . 

Iyi forumlar

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

workbench kullandın mı hocam _?

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Edu e-mailin varsa Jetbrains lisansi al. Datagrip var baya kullanisli,bir suru veritabani ile entegre calisiyor.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı

Edu e-mailin varsa Jetbrains lisansi al. Datagrip var baya kullanisli,bir suru veritabani ile entegre calisiyor.

Nasıl alacağım link atar mısın hocam ? Edu mailim var 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

workbench kullandın mı hocam _?

Internetteki anlık kopmalarda o da gidiyor hocam benim internet sıkıntılı biraz Bana işlem yaptıktan sonra verileri kaydedecek bi program lazım anlık Interneti kontrol ettirip gittiği anda bağlantıyı koparan degil

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

mysql manager mi arıyon hocam  navicat üzerine tanımam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

yok seninki de kötü daha ekle buttonunu bulamadım 2 saat aradım :D:DDD 

-Onu indirdim de hoşuma gitmedi .s

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    NmC bunu yazdı

Nasıl alacağım link atar mısın hocam ? Edu mailim var 

https://www.jetbrains.com/student/

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

hocam alıştın mı çok ii ama tabik kullanım tarzı meselesi :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

sqlyog kullan

hosttan hosta db tasima, csv/excel import export vs ozellikleri de var

black implies white, self implies other, life implies death.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

Hocam ekle butonuna gerek yok alt satıra geçtinmi otomatik kaydeder ve en alt satira gectiginde otomatik yeni satir oluşturur.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 1443 Toplam Mesaj: 16
mysql