N11'den Aksiyon Kamera Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

Hacılar hocalar saygilar sunuyorum efem.

2 ay once bim'de indirime giren bir urun varmis her tarafta olumlu yorumlari var. Marka/model : AEE S50 Urunudur soz konusu cihaz. Daha once hic aksiyon kamera kullanmadim sif su altinda bikac foto cekmek icin zevkine alacam yani :) sorun su, bim'de 300 tl ye olan urun suan ayni fiyata yok her yerde 500 tl. N11 abimizde 300.50 tl :) daha once N11 den alisveris yapmadim sorun yasar miyim birde bu urunu goren duyan kullanan varmi onerilerinizi rica edecegim. Tesekkurler..

diplomali-issiz tarafından 07/Ağu/16 02:23 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam bence ne idüğü belirsiz cihazları kullanacağına en azından fiyat/performans olarak rüştünü ispatlamış, internette zibilyon tane incelemesi olan, gene zibilyon tane aksesuarı heryerde bulunabilen ürünlere yönel derim.

Burada bahsettiğim ürün(ler) de xiaomi yi veya sjcam serisidir.

http://sjcamhd.aliexpress.com/store/group/SJCAM/343737_502000354.html

Yukarıdaki linkten aliexpresste orijinal sjcam satıcısının linki var. Oradan kendi bütçene ve ihtiyaçlarına uygun olanı siperiş ver 3 haftaya elinde.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

hocam boşver onu eğer gerçekten kaliteli birşey alayım net bi görüntü elde edeyim istiyorsan Sjcam m20 al keyfine bak. Ama uygun olsun görüntüsüde iyi denecek kadar olsun diyorsan Eken H9 al. İnceleme videolarına bakabilirsin ikiside gerçekten iyi cihazlar

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkeles84
    mkeles84's avatar
    Erkek

Yurtdışından xiaomi yi tavsiye ederim 60$ falan, bir de sualtı ve sabitleme aparatı da alırsanız süper. 20 günde gelir. 75 euroyu geçmezse vergi de yook. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

önerileriniz için teşekkürler hocam. AEE 'den vazgeçtim sanırım :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bende alacam kask kamerası

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Xiaomi yi 'yi alıp geç

go pro hero 2 3 3+ cihazlarım var gereksizmiş hepsi xiaomi yetiyor da artıyor bile.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Xiaomi yi 'yi alıp geç

go pro hero 2 3 3+ cihazlarım var gereksizmiş hepsi xiaomi yetiyor da artıyor bile.

Hocam Türkiyeden garanrtili almak istiyorum bataryası ölecek çünkü 1 sene sonra kaçarı yok pahalımı olurki :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Xiaomi yi 'yi alıp geç

Hocam Türkiyeden garanrtili almak istiyorum bataryası ölecek çünkü 1 sene sonra kaçarı yok pahalımı olurki :)

Serkan abi bataryasi ucuz zaten. Cihazi alirken yaninda 4-5 dolara satılıyor. Xioami yi yerine Eken H9'a da bakmani öneriyorum cunku xiaomi yi alınca ek olarak aparatlarinida alman gerekecek onlarda ekstra ucret ama bu H9 un yaninda hepsini gonderiyorlar. Ayrıca biraz daha limitin varsa Sjcam m20 modelinede bakabilirsin abi biraz daha pro.

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Xiaomi yi 'yi alıp geç

Serkan abi bataryasi ucuz zaten. Cihazi alirken yaninda 4-5 dolara satılıyor. Xioami yi yerine Eken H9'a da bakmani öneriyorum cunku xiaomi yi alınca ek olarak aparatlarinida alman gerekecek onlarda ekstra ucret ama bu H9 un yaninda hepsini gonderiyorlar. Ayrıca biraz daha limitin varsa Sjcam m20 modelinede bakabilirsin abi biraz daha pro.

http://tr.aliexpress.com/item/Action-Camera-Full-HD-DVR-Sport-DV-SJ4000-upgrade-version-30m-Wifi-receiver-1080P-Helmet-Waterproof/32231073816.html?spm=2114.010208.3.1.C8ToYy&ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_4_10057_10056_10055_10037_10049_10033_10059_10032_10058_10017_10060_10061_10062_10063_412,searchweb201603_6&btsid=de4b9ee3-6753-4453-83bc-5a170b73391b 

güzelmiş la

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Xiaomi yi 'yi alıp geç

hocam 4 tane batarya alsan 15 20 dolar ediyor :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 1506 Toplam Mesaj: 13
aksiyon kamera anlık aktarma