N95-FFP3 Maske Arıyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Micko
    Micko's avatar
    Erkek

Merhalar muritler,

Kardeşim hemşirelik okuyor.Staj yapacak bu maskeden lazım. Bulduğumuz yerlerde çok fazla fiyat istiyorlar. Yardımcı olabilecek var mı?

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

bende çokca bakındım ancak, sanırım üretim maliyetinden dolayı düşük fiyata bulunma ihtimali az.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben n11 den almıştım (aldığım maske 3m aura ffp2 ama aynı modelin ffp3 olanı da var)

Maskenin taklit olmadığı gözle anlaşılıyor çünkü basit bir bez parçası değil. Asıl olay ise girdiğim ösym sınavında oldu çünkü sınava girdiğim sınıfı dezenfektana boğmuşlar ve ortam tıpkı hastahane gibi ağır ağır kokuyordu hatta daha da beterdi ama yüzümde maske olduğu için ben bu durumu hiç bir şekilde hissetmedim. Ta ki; su içmek için maskeyi yüzümden indirene kadar... Maskeyi tekrar taktığımda ise o koku, o rahatsızlık birden kayboldu. Böyle bir etki hiç beklemiyordum.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Ben n11 den almıştım (aldığım maske 3m aura ffp2 ama aynı modelin ffp3 olanı da var)

Maskenin taklit olmadığı gözle anlaşılıyor çünkü basit bir bez parçası değil. Asıl olay ise girdiğim ösym sınavında oldu çünkü sınava girdiğim sınıfı dezenfektana boğmuşlar ve ortam tıpkı hastahane gibi ağır ağır kokuyordu hatta daha da beterdi ama yüzümde maske olduğu için ben bu durumu hiç bir şekilde hissetmedim. Ta ki; su içmek için maskeyi yüzümden indirene kadar... Maskeyi tekrar taktığımda ise o koku, o rahatsızlık birden kayboldu. Böyle bir etki hiç beklemiyordum.

Hocam bu maskeler kokuyu ve gazı engellemez yanlız. Belli seviye de hissediyor olmanız gerekirdi. 

Ben düğünüm olduğu için birinci seviyedeki vatandaşları korumak için aşağıdakilerden aldım. Ne ben ne eşim ne de aileler covid olmadan süreci şükür atlattım. Balayına giderken de uçakta yine kullandım bunları sorun sıkıntı olmadı. Tavsiye ederim. 

https://urun.n11.com/tek-kullanimlik-urunler/3m-9162e-n95-ffp2-vflex-ventilli-solunum-maskesi-15-adet-P433173932

https://urun.n11.com/maske/3m-9152-e-ffp2-n95-vflex-yuksek-koruma-solunum-maskesi-P440201640

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Maske degilde siperlik istersen çözeriz hocam. 

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zeybekustasi Hocam o önerdiğin aslında toz maskesi ama sağlamdır iş görür. Benim kullandığım ise laboratuvar türü ortamlar için üretilmiş olan bir maskeydi.

Önceki mesajda anlattığım olay ise aynen yazdığım şekilde oldu. Herşey normalken su içmek için maskeyi çıkardığımda ortamdaki o koku, o hava anında rahatsız etti.. Resmen genzim yandı ve tekrar maskeyi taktığımda herşey yeniden normale dönmüştü, bu hiç beklemediğim birşeydi ve şok oldum. Maskeyi çıkarmadan önce ise bulunduğum ortamda öylesine bir ağır koku olduğunu hiç bir şekilde hissetmemiştim.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

zeybekustasi Hocam o önerdiğin aslında toz maskesi ama sağlamdır iş görür. Benim kullandığım ise laboratuvar türü ortamlar için üretilmiş olan bir maskeydi.

Önceki mesajda anlattığım olay ise aynen yazdığım şekilde oldu. Herşey normalken su içmek için maskeyi çıkardığımda ortamdaki o koku, o hava anında rahatsız etti.. Resmen genzim yandı ve tekrar maskeyi taktığımda herşey yeniden normale dönmüştü, bu hiç beklemediğim birşeydi ve şok oldum. Maskeyi çıkarmadan önce ise bulunduğum ortamda öylesine bir ağır koku olduğunu hiç bir şekilde hissetmemiştim.

Pardon hocam...

Benim kullandığım ise laboratuvar türü ortamlar için üretilmiş olan bir maskeydi.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hocalar millet, kendi vatandaşını silkelemek için N95 maske diye satıyor. Türkiye de bu maskeden yook. FFP3 bulabilirsiniz en fazla.

Geldiyse bilmiyorum ama 2. dalganın geldiği bir zamanda geleceğini hiç sanmıyorum.

ride or die..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Calistigi hastane canini dusunup vermiyorsa bence orda staj yapmasin hocam.

Olur mu oyle sacma sey?

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek
    Micko bunu yazdı

Merhalar muritler,

Kardeşim hemşirelik okuyor.Staj yapacak bu maskeden lazım. Bulduğumuz yerlerde çok fazla fiyat istiyorlar. Yardımcı olabilecek var mı?

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

https://www.cimri.com/en-ucuz-arizon-n95-ultrasonik-ffp2-maske-telli-belgeli-1-adet-fiyatlari,667391238

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek

Hocam n95 maske toptancısı vardı Merter de yarın geçince Bi sorarım istersen adet ne kadar lazım

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
Toplam Hit: 2960 Toplam Mesaj: 23
yardım covid-19 maske satışı hemşire maske