Nacizane Film Tavsiyeleri, Hepsine Kefilim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

sadece su ilk 50 öpücügü izlemedim bide belirtmeliyimki papillion en az edaretin bedeli kadar güzel film.b,rde hapishane filmleri sevenler için en iyilerinden biride the great escape dir

Hepimiz Onaylanma Bağımlısı Keşleriz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

çentükk

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

çentik birkaçını izleyeceğim Eyvallah

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

eyw bu şekil komedi filmi tavsiyesi de beklerim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

itfaiyeciTBT bunu yazdı:
    -----------------------------

Leon u izlememiştim konusu hoşuma gitti. sinemalar.comdan da baktım indiriyorum şuan sağol.

-----------------------------

izledim güzel film.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

not bırakayım izlemediklerim var bos zamanda izlicem.

* Bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik .. Hayatla erken seviştik üstümüze kaldı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

hepsi güzel fakat çok bilinen filmler (bana göre tabi)

yokmu şöyle bana izlemediğim ve harika bir film tavsiye edebilecek olan ??

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

harikami bilmem ama death note (animesi olan) onun 3 filmini izledim gayet hostu.

la liberte ne meurt jamais.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Çok klas filmler var listede dostum seçimler gerçekten müthiş grandtorino-click-pulp fiction-leon-papilion az bilinen ama çok sağlam filmler örneğin.Son 10 yılın dışındada film çekildiğini bilenlerden olduğun kesin.Ayrıca listende her ne kadar ayrı bir film olsada fight club ın olmamasına sevindim.:)

Bunlara ek olarak

Güneş imparatorluğu

Eski ama üzerine savaş filmi çekilmedi diyebilirim.Şimdinin aksiyon yıldızı christian bale çocuk yıldız oldu bu filmle.Bir çocuğun gözünden savaş bu kadar tarafsız bakan başka bir savaş filmi yok.

Always-Daima

Sevgi ancak bu kadar güzel anlatılır izlemediyseniz mutlak izleyin. Ayrıca çok ciddi bir oyuncu kadrosuda vardır.

Ghost-Hayalet

Yine çok sağlam bir oyuncu kadrosu ve sevgi üzerine yapılmış en iyi filmlerden biri.

Yırtık Rahibe serisi

özellikle 1 çok müthiş bir komediydi:)

Billy Elliot

Billy 11 yaşında bir çocuktur. Babası ve abisi maden işçisidir ve grevdedirler. Annesini kaybetmiş bu çocuk büyükannesi babası ve abisi ile yaşamaktadır. Babası da boks yaptığı için bir zamanlar kendiside boks yapmaktadır. Hani severek mi yapar orası meçhul. Yaptığı tek şey dayak yemektir  Bir gün bale sınıfı yer olmadığı için boks yapanların tarafına gelir. Bizimkisi ceza aldığı için ders sonrasıda orda kalmak zorunda kalır ve işte şan diye bahsettiğim bu bale ile tanışır. Biranda kendini balerinlerin arasında bulur  Öğretmen kensinde ışığı görmüştür ki sınıfa devet eder.

Patton

Bu filmle kazandığı oscarı reddeden George C. Scott aynı zamanda ilk oscarı reddeden kişide olmuştur. Reddedişinin birde hikayesi var uzun olur ama mutlaka izlenmeli.

Bu filmler hem sinema tarihine malolmuş hemde bende iz bırakmış filmlerden birkaç örnek. Daha bir sürü var ilk aklıma gelenleri ekledim.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

Bu filmlerin en az fight club kadar meşhur olduğunu yazan arkadaşlar olmuş. arkadaşlar ben bu konuyu aslında benden film tavsiyesi isteyen arkadaşlar için önerdim, çünkü bir çok arkadaşım bu filmlerini bir çoğunu duyunca henüz izlememiş oluyorlar..

2. mesajı alan arkadaştan rica edebiliriz, diğer film tavsiyelerini eklemesi için, genelde birisi film tavsiyesi isteyince pat deyince insanın aklına gelmiyor, birazcık tplu bir şekilde bulunsun istedim, aklıma gelirse yeni filmler eklerim,

çok film izleyen biriyim tek istediğim saçma sapan filmlere 2 saatimi harcamamak, varsa cidden güzel film tavsiyeleriniz ekleyebilirseniz sevinirim

ayrıca listede unutup şuan aklıma gelenler

bettele juice namı diğer beter böcek

bu filmlerin 80 lerin ve 90 ların çocugu olan herkes için 1. numaraydı nostalji yaşayıp tekrar izlemek isteyenlere

green mille yeşil yol

stephen king in filmin adı bi aklıma gelince tüyler ürperten bir dram filmi küçük bir hapishane hücresinden idam sandalyesiner giden yeşil yolu anlatıyor

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
Toplam Hit: 5123 Toplam Mesaj: 39