Narcos 3. Sezon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Arkadaşlar yayınlanmış diyorlar varmı bilgisi olan? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhantutgun
    emirhantutgun's avatar
    Erkek

netflix de varmış galiba öyle duyduydum

' Hayatta en büyük zevk , başkasının ' yapamazsın ' dediğini yapmaktır .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet yayınlandı. 10-15 gün oluyor. Hatta Türkçe dublajı bile torrent sitelerinde mevcut.

720p :

http://turkdepo.biz/details.php?id=6755

1080p :

http://turkdepo.biz/details.php?id=6756

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Var

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kimene
    kimene's avatar
    Erkek

Limitsizamca da var

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Gidip bir ücretsiz netflix hesabı açıver hocam. Adamlar tr alt yazı tr düblaj bile yapıyor bu kadarda korsancı olmayın 

http://www.netflixturkiye.org/2017/09/narcos-3-sezon-dolu-dolu-geldi-nusret.html

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bitireli 3 gün oldu hocam.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Gidip bir ücretsiz netflix hesabı açıver hocam. Adamlar tr alt yazı tr düblaj bile yapıyor bu kadarda korsancı olmayın 

http://www.netflixturkiye.org/2017/09/narcos-3-sezon-dolu-dolu-geldi-nusret.html

Umarım tüm herşeyin orjinaldir hocam.

Hemen indireyim. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Umarım tüm herşeyin orjinaldir hocam.

Hemen indireyim. 

hocam herşeyim orjinal çünki yıl 2017 oldu artık her kaynaga uygun fiyata ulaşabiliyoruz.

IDM Crackli indirmek zorunda degilsin FDM var veya kredi kartı ile ömür boyu lisans al 6 taksit yap 10 10 öde ömür boyu kullan

windows 10 , crack yapmana gerek yok adam lisans vs sormuyor kurduruyor.

microsoft office 360 , aöf dahil adamlar neredeyse tüm öğrencilere 1 TB alan + tüm office 2017 uygulamalarını beleş veriyor ( ben öyle kullanıyorum ) öyle olmasa bile office programlarını çok kullanan biri oldugumdan  cloud depolama ile birlikte uygun fiyata gider alırdı , enpara  cepteteb gibi kartlar ile %50 ye yakın microsoft store indirimleri var bunları kullanırdım ?

oyunlar.

online oynamak için orjinal olmak zorunda zaten 

film dizi vb. 

dünyada netflix diye bişi var ülkemizde puhutv var blutv var , puhu beleş blu ve netflix ise çok ucuz   28 TL lik bir hesabı 2 kişi kullanabiliyor ayda 14 TL yapar enpara ile %50 indirim var 6 TL yapar. Günde bir paket sigara muhabbeti yapmayacağım ayda 6 TL diyorum ve içeriğindeki kocaman arşivi saatlerce telefondan iş yerinde evde laptoptan izlediğim orjinal dizi serisi var.

başka ne kaldı ? winrar mı kullanacaksın  7z var ücretsiz daha hızlı ? 

neye crack yapacaksın  adobe photoshop mu ? gerçekten hak ettiği kadar iyi kullandıgın bir programa 3 kuruş verip alabilirsin hocam.

Origin hesabım da var 

Steam de var ,  telefondaki hem ios hem android uygulamaları olabildiğince yasal yoldan indirdim ama nasıl ? 

mp3 indirme devri kaldımı ? kalmadı.   spotify a aile paketi ile ayda 2 TL ye alıyorduk TBT grubuyla  fizy bana bedavaya geldiği için fizy e geçtim spotify ı bıraktım. 

asgari ücretin biraz üstü kazanıyorum 3 tane kredi ödüyorum ama yinede bu saydıklarıma bütçe ayırabiliyorum. 

sana iyi indirmeler hocam , dedim ya adamlar 1 ay bedava deneme süresi vermiş üşenip hesap açmaya bile üşenmişin. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Bence Netflix bu içerikle abone olunmayı haketmiyor. House of Cards, Orange is the New Black gibi Netflix Orijinal yapımı dizilerinin yeni sezonlarını Digiturk'e kaptırdığı için dünyayla aynı anda sunamadılar. Kaldı ki Orange'ın son sezonları hala eksik. ABD Vpn ile girince bu bahsettiğim dizilerin tüm sezonu Türkçe dil ayarıyla gözüküyordu. Herkes VPN kullanmak zorunda değil. Önce güncel sezonlu dizi ve yeni film içeriği artsın bende ücreti neyse tekrar abone olurum. Amazon TR resmen kurulunca Primevideo sayesinde iyi rekabet olabilir. Amazon'daki 1080p, 2160p video stream bitrateleri Netflix'den yüksek.

Komşularda Netflix vs biz

Kernel_Panic tarafından 09/Eyl/17 10:30 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İstanbul boğazında bir gemi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2761 Toplam Mesaj: 13
narcos