folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nargilede Mangal Kömürü Kullanılırmı ?

Nargilede Mangal Kömürü Kullanılırmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Hocalar nargilede mangal kömürü kullanılırmı doğal mangal kömürlerinden bahsedıyorum pres kömürlerden değil

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Boğulursun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Boğulursun.

mantıklı yaklaştığında öyle ama hocam internette bi yerde içilir yazıyor biryerde içilmez yazıyor kafam karıştı

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Boğulursun.

+olarak her nargile kömürüne de aldanma hocam. kanserojen madde içeren kömürler de oluyor o yüzden çok berbat oluyor ve boğuyor. marka olarak hatırlamıyorum şu an ama birkaç defa öyle kötü tecrübem oldu oradan biliyorum.

cankol tarafından 17/Nis/16 16:04 tarihinde düzenlenmiştir

imza.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

İcilmez haci onun is i nargilenin tadini bozar ve srni zehirler nargile komuru farklidir

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İzmirli bir mürid vardı yanılmıyorsam nargile işindeydi nicki aklıma gelmedi şimdi o daha iyi bilir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Meşe kömürü bul hoca. Nargileden o zaman zevk alırsın. Mangal kömürü tehlikeli olabilir. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Mangal kömürü direk baş ağrısı, baş dönmesi ve mide bulantısı olarak sana dönüş yapacaktır :) Asla kullanma, yıllardır nargilecilik yaparım. Meşe kömürü de yalan kefo alın hacılar 3 tane koyarsınız nargile boyu götürür sizi zırt pırt köz değişmezsiniz, bizzat üreticilerinden marka sahiplerinden alıyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

derdim tasam baş ağrım olmasın dersen direk kefo al 3 tane yak at üstüne mis , 30-45 dk arası içişine , bulunduğun ortama göre gider

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    Telekinesis bunu yazdı

Mangal kömürü direk baş ağrısı, baş dönmesi ve mide bulantısı olarak sana dönüş yapacaktır :) Asla kullanma, yıllardır nargilecilik yaparım. Meşe kömürü de yalan kefo alın hacılar 3 tane koyarsınız nargile boyu götürür sizi zırt pırt köz değişmezsiniz, bizzat üreticilerinden marka sahiplerinden alıyorum.

üreticisini tanıyorsan söyle de ankara ya daha sık gelsinler :)

kefo candır ama az mı getiriyorlar anlamadım hep pahalıya satıyorlar. istanbulda 8-10 ankarada 15 amk. üretici kaçtan veriyor ?

bide kefo nun elektrikli köz yapma aleti var. amk böle bi kafa yok. dışını boyamışlar siyaha, aleti her yaktığımda boyalar kavlayıp uçuşuyo. 10. yakışım hala dökülüyor dışı. tel fırça ile sıyırdım hala dökülüyor.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

valla biz içtik 2-3 kişi.bir şey de olmadı

Toplam Hit: 2614 Toplam Mesaj: 14
nargile kömür