folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Nasıl Bilirsiniz? Peugeot 206 - 307 Cc

Nasıl Bilirsiniz? Peugeot 206 - 307 Cc

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

arkadaşlar motoru satıp araba almayı düşünüyorum bu aralar.

307

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-tum-gozler-uzerinizde-140738662/detay

206

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-yali-auto-dan-peugeot-206-cc-otomatik-vites-cabrio-lpg-li-140716136/detaya

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-rolant-serisi-cc-139986823/detay

nasıl bilirsiniz? hem spor hem de üstü açılabiliyor.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

bir peugeot 206 kullanıcısı olarak hangisini alırsan al memnun kalacaksın.
    307 yi almanı tavsiye ederim.

206 dan memnunum ama bir model büyüğü daha mantıklıdır. aynı para ikiside hemen hemen.

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    mobydick64 bunu yazdı

206 dan memnunum ama bir model büyüğü daha mantıklıdır. aynı para ikiside hemen hemen.

307 ye benim de aklım yattı hocam ekşide 206cc incelemesinde arka tarafta şıkışmak istemiyorsan 307 alacaksın demişler.

307 de temizi 30 bine f,lan bulunuyor açıkçası. 30 bin verince daha iyi arabalar var diye düşünüyorum

kafam da çok karıştı :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı
    mobydick64 bunu yazdı

307 ye benim de aklım yattı hocam ekşide 206cc incelemesinde arka tarafta şıkışmak istemiyorsan 307 alacaksın demişler.

307 de temizi 30 bine f,lan bulunuyor açıkçası. 30 bin verince daha iyi arabalar var diye düşünüyorum

şimdi spor araba arıyorsun anlaşılan.

bende de tek kapı 206 var. öncelikle spor araba 2 kişiliktir en fazla 3 kişi . 5 kişi binelimde içinde hem içeriz hem yumurta çakarız mantığı varsa hiç spor araba alma. pişman olursun.

aile arabası değildir bu baktıkların.
    konforludur. hızlı ve atiktir. aynı performansları 50 bin tl lik arabalarla yakalarsın.

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

hocam motor marka model nedir sakıncası yoksa merak ettim

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    mobydick64 bunu yazdı
    myblackworldweb bunu yazdı
    mobydick64 bunu yazdı

şimdi spor araba arıyorsun anlaşılan.

bende de tek kapı 206 var. öncelikle spor araba 2 kişiliktir en fazla 3 kişi . 5 kişi binelimde içinde hem içeriz hem yumurta çakarız mantığı varsa hiç spor araba alma. pişman olursun.

aile arabası değildir bu baktıkların.
    konforludur. hızlı ve atiktir. aynı performansları 50 bin tl lik arabalarla yakalarsın.

hmm. hocam 307 biraz daha geniş ya. hani o 4 kişilik bir aile için yeter diye düşünüyordum. yakından görmekte fayda var .  daha hiç görmedim adana da

easx hocam motor önemli bir şey değil :)  yamaha ybr 125

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

sadece bir markanın 206 ve 307 modeline takılmasan,arama kriterini tl olarak üst limitini 30bin yapsan ve öyle arasan daha iyi değilmi ?

Örnek

http://www.sahibinden.com/otomobil?price_min=30000&price_max=30000

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

az yakan iyi bi araba ama ben olsam

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahin-auto-dan-2004-audi-a4-1.6-sunroflu-lpg-li-140645018/detay

bunu alırım :l

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

175 k olmus bir arabayi almak 

Ne kadar dogrudur hocam. 

jubei hocam max 25  butcem var o yuzden 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Öncelikle Peugeot Servis kısmında Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalışmakta olduğumu belirteyim;

307 peugeot'un motor arızaları yönünden en sıkıntılı aracıdır. Sürekli arızalar ile uğraşırsın ne yazık ki :/ Özellikle benzinli ve otomatik vites seçeneği olan 307' ler ciddi arızalar meydana getirip Peugeot markasından nefret etmene sebep olabilir.

206 için söylenecek çok fazla şey yok aslında arızası kolay olmaz ancak direksiyonu her ne kadar hidrolik olsada serttir. Cam tavanlı (sunroof değil açılır yarım cam tavan) modellerinde tavan kırılmasında 2500-3500 TL arası masraf çıkarır ancak kolaydır yan sanayii yada çıkmasını bulmak 307 ye göre parçalar ucuz ve yaygındır. 

206CC 2003 model var bir tane arkadaşımda satıp cherokee alacak istersen görüşebilirim senin için 17500-18000 civarında alınabilir. 1.6 Benzinli LPG hiç takılmamış. 1000 TL masraf etsen (pasta cila v.b. keyfe keder masraflar) on numara beş yıldız bir araç olur istersen konuşur hafta içi fotolarını atarım bu arada Kütahya' da ikamet ediyorum. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

Öncelikle Peugeot Servis kısmında Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalışmakta olduğumu belirteyim;

307 peugeot'un motor arızaları yönünden en sıkıntılı aracıdır. Sürekli arızalar ile uğraşırsın ne yazık ki :/ Özellikle benzinli ve otomatik vites seçeneği olan 307' ler ciddi arızalar meydana getirip Peugeot markasından nefret etmene sebep olabilir.

206 için söylenecek çok fazla şey yok aslında arızası kolay olmaz ancak direksiyonu her ne kadar hidrolik olsada serttir. Cam tavanlı (sunroof değil açılır yarım cam tavan) modellerinde tavan kırılmasında 2500-3500 TL arası masraf çıkarır ancak kolaydır yan sanayii yada çıkmasını bulmak 307 ye göre parçalar ucuz ve yaygındır. 

206CC 2003 model var bir tane arkadaşımda satıp cherokee alacak istersen görüşebilirim senin için 17500-18000 civarında alınabilir. 1.6 Benzinli LPG hiç takılmamış. 1000 TL masraf etsen (pasta cila v.b. keyfe keder masraflar) on numara beş yıldız bir araç olur istersen konuşur hafta içi fotolarını atarım bu arada Kütahya' da ikamet ediyorum. 

Hocam resimleri, km si, ve genel durumu hakkinda bilgi alabilir misin. Hasar kaydi var mi vb. Boya vb.

Toplam Hit: 2795 Toplam Mesaj: 14