Nasıl Buluruz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

Öncelikle gece gece özür dilerim.

Buraya yazmanın mantıklı olacağını düşündüm. Bi arkadaşım var uzun zamandır arıyorum. Daha önce kullandığı 5-6 emailini biliyorum bide hangi semtte oturduğunu, öldümü kaldımı belli  değil şimdi bu mailleri durmadan birileri eklio (bu mailleri ele geçirdim) bunlar nerden buluyo buu adresi nasıl öğrenebilirim yardımcı olursanız sevinirim ii geceler..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

O maillerde ekli olan kişilere sor "ben nerdeyim?" diye . Yani şöyle ; açıkla durumu , arkadaşıyım , nerede olduğunu bilmiyorum , gitti mi kaldı mı diye sor bence .

Teknik kısmında diğer müridler yardımcı olurlar . 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

şimdiye kadar mail den adres bulan görmedim.. yoksa benmi soruyu yanlıs anladım :D

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Soruyu doğru anladıysam;

Ekleyen adama sormak dışında bir yöntem yok malesef.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı:
    -----------------------------

Soruyu doğru anladıysam;

Ekleyen adama sormak dışında bir yöntem yok malesef.

soruyorum hepside hatırlamıyorum dio...  iki dk önce eklio adam soora hatırlamıom dio nası bi iş yawf bu?? :(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

paradox bunu yazdı:

soruyorum hepside hatırlamıyorum dio...  iki dk önce eklio adam soora hatırlamıom dio nası bi iş yawf bu?? :(

Demekki adres arkadaşlık siteleri gibi bir yerlerde profilde duruyor. Gelen geçen görüp ekliyor. Ekledim ama hatırlamıyorum gibi bir olay anca o tarz sitelerin gerzeklerinden çıkar.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Bu arkadasın sanki bayan :) yanılmıyorsam büyük ihtimalle arkadasın dediği gibi biyere mailini verdi gören ekliyor..Bulmazsın aramaya değmez..

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Adını soyadını biliosan facebookta ara msj at ordan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı:

paradox bunu yazdı:

Demekki adres arkadaşlık siteleri gibi bir yerlerde profilde duruyor. Gelen geçen görüp ekliyor. Ekledim ama hatırlamıyorum gibi bir olay anca o tarz sitelerin gerzeklerinden çıkar.

yada cocuklar arkadaslarını koruyor olamazmı?empati yapın bi siz onların yerinde olsanız arkadasınızı eklediniz ve arkadasınızın msn inden biri onu nasıl bulabilcegini soruyor.Cocuk arkadasının bası belada sanır bilmiorum der bence mantıklı bi senarya yada ben cok septikim:D

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

canerator bunu yazdı:
    Adını soyadını biliosan facebookta ara msj at ordan.

aslında facebook da da denedim ama olmadı neese bulamıııcam heralde.... ama herkese teşekkür ederim yardımları için ;)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    boş ver hoca yaw seni aramayanı napcan

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
Toplam Hit: 13979 Toplam Mesaj: 14