folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nasıl Milli Sporcu Olunur?

Nasıl Milli Sporcu Olunur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

Aytekinet bunu yazdı:
    -----------------------------

cagatay09 bunu yazdı:

Asosyal bunu yazdı:

cagatay09 bildiğim kadarı ile milli sporculara extradan 30 puan falan veriliyor yani milli sporcu 1 adım daha önde.

haci ben eski taslardanim. besyoya girdigimin senenin ertesi spor lisesi hede hödesi cikardilar.. üstüne birde spor lisesi mezunlari 30 puan önden basliyorlardi yanılmıyorsam. sonraki sene kaldirdilar dediler ama tam takip edemedim sistemi.. milli sporculara olanak saglanıyor fakat ortada milli bir başarı yok oda ayri bi mevzu.. yani milli olmak yetmiyor. uluslararasi müsabaka ve turnuvalarda derece elde etmek gibisinden birseyler daha vardi..

benim 5 yıllık futbol lisansım var amatör olarak ama bir etkisi yok galiba onun milli sporculara daha az puan istiyorlar elemelere girmek için

amatör lisansin okula pek bi getirisi olmaz haci.. dünya capı veyahut avrupa capi müsabaka ve turnuvalarda basari saglamis kisiler diye bi kriter getirmisler sanirim milli olmak yetmeyebiliyor... haci sen öss den tabani tuttur.. birde spora ver kendini.. en cokda koşuda performansini sagla.. bu sıralar millet kas gelisimi ve esneme hareketlerie odaklanir cünkü mevsim kış.. bahar mevsimindede artik performanslar gösterilmeye baslanmali.. yazında en üst seviye performansa ulasicak sekilde periyodiklestirilir..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

hocam milli sporcu olman için milli forma giymen lazım herhangi bir spor dalında turkiyeden derece alıp yurt dışında kı yarışmalara hakkazanmandır yensen de yenılsen de milli sporcusundur artık o formayı giymişsindir.

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
Toplam Hit: 11709 Toplam Mesaj: 13