folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Natro 30 Milyon Dolara Satıldı

Natro 30 Milyon Dolara Satıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

"Natro, İtalyan Team Blue tarafından 200M₺ civarı bir bedelle satın alındı. 120bin aktif müşteri, stratejik web barındırma, e-posta servisi sunan şirket için satış bedelini dolar bazında düşününce (30M$) tatmin edici değil ama yine de satışın şu günler için bir başarı olduğu net... Natro kurucularına gelecek yaşamlarında iyi tatiller :)" demiş dağhan uzgur.

twitterda dağhan uzgur'un tweetinden gördüm. https://twitter.com/DaghanUzgur/status/1274319618409103363

HACKEROKAN!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

yemeksepeti, trendyol, sadecehosting, peak, natro, yakında sahibinden'den de haber bekliyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

yemeksepeti, trendyol, sadecehosting, peak, natro, yakında sahibinden'den de haber bekliyorum

Yemeksepeti ve Trendyol zaten satıldı. Yemeksepeti satılalı bayağı oluyor zaten. Hatta sahibi aldığı parayı elemanlarına falan dağıttı.

Trendyol'u ise Çinli Alibaba aldı. Burada Trendyol Trendy Ol demekmiş. Ben direk Trend yol diye okuyordum Trend Yolu manasında.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

Yemeksepeti ve Trendyol zaten satıldı. Yemeksepeti satılalı bayağı oluyor zaten. Hatta sahibi aldığı parayı elemanlarına falan dağıttı.

Trendyol'u ise Çinli Alibaba aldı. Burada Trendyol Trendy Ol demekmiş. Ben direk Trend yol diye okuyordum Trend Yolu manasında.

onlardan sonra sıra sahibindende demiş zaten bro.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

zaten hocam sahibinden hariç hepsi satıldı. Sahibindene bi paha biçilemiyor (şuanlık 2-3 milyar dolardan bahsediliyor) bu da satıldığı an bilişim olarak elimizde neler kalacak? Bu ülkeye kimler döviz sokuyor merak ediyorum herşey ithal veya yabancı firmaların kurduğu şirketler ve paso para dışarı çıkıyo. Peki ihracatı yapan kimler?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

trendyolun yarısı falan satıldı, alibaba tam olarak sahip değil trendyola. hala demetin şirketi

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Büyükbaşlar. Koç ve Sabancı. Yurtdışında Koç grubunun ürettiği Beko ve Arçelik beyaz eşyalar çok beğeniliyor.

Sahibinden.com şuanda tekel durumunda rakibi yok. https://www.araba.com/ var rakibi olarak oda Sahibinden.com ile aynı yıllarda kuruldu ancak sadece araba odaklı olduğundan öyle kaldı yıllardır.

https://www.youtube.com/watch?v=YsKw5W9HL9A

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Şimdiye kadar satılan yada yabancı ortak alınan şirletlerin bazıları. Daha fazlaları olabilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

dolar zıpladıkça elde avuçta ne varsa gitti amk.

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Ekonomik savaşın silahlı savaşdan daha tehlikeli olduğunu anlıyamadı bu millet

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Hadi diyelim bizimkiler sattı türklerin yabancılardan aldığı firma yokmu 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
Toplam Hit: 2610 Toplam Mesaj: 14
natro satıldı team blue