Naza Mı Çekiyo Ne ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

diyelim ki  bi  kıza  açıldınız  alttan girdiniz üstten çıktınız biraz  etkilediniz ama  daha  tam ikna edemediniz...

şimdi hem kızın çok üstüne gitmemek  hemde  kızın  biraz  sizi düşünmesi  ve merak  etmesi için  beklemeyemi  geçmek  gerekir

yoksa  ataklara  devam mı  etmek gerekir  yani  kız ''  bak işte bu da  çabuk vazgeçti  demk ki ciddi  degilmiş  hemen  pes  etti'' gibisinden  düşünürmü  

not : kız  utangaç sessiz  sakin ve  tahminimce  hiç çıktıgı olmamış   aynı ben gibi  :D :)

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

Fazla ilgi de bunaltır insanı. Bu sorunun cevabı için kızın yaşı da önemli hacı. Yaşı 15-18 arasındaysa ver gazı, yakın beraber Burgaz'ı. Ama daha ileri yaşlarda kızlar da profesyonelleşiyor, kaçan kovalanır mantalitesini yerleştiriyorlar zihinlerine. O pozisyonda da gazı bi kapayıp bi açıcan.

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

iskarpin bunu yazdı:
    -----------------------------

Fazla ilgi de bunaltır insanı. Bu sorunun cevabı için kızın yaşı da önemli hacı. Yaşı 15-18 arasındaysa ver gazı, yakın beraber Burgaz'ı. Ama daha ileri yaşlarda kızlar da profesyonelleşiyor, kaçan kovalanır mantalitesini yerleştiriyorlar zihinlerine. O pozisyonda da gazı bi kapayıp bi açıcan.

-------------------------

verdiğin  yaş  aralığı ve tavsiyen mantıklı  hoca   sorması  ayıp  senin  yaş kaç  tecrübe mi  konuşuyo ? :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

svs bunu yazdı:

iskarpin bunu yazdı:

verdiğin  yaş  aralığı ve tavsiyen mantıklı  hoca   sorması  ayıp  senin  yaş kaç  tecrübe mi  konuşuyo ? :D

Benim yaş 23 hoca. Kimine göre tecrübe, kimine göre çikolata. :)

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

iskarpin bunu yazdı:

svs bunu yazdı:

iskarpin bunu yazdı:

Benim yaş 23 hoca. Kimine göre tecrübe, kimine göre çikolata. :)

yok öyle  sormadım  yaşı ve tecrübeyi  ayrı sordum  hani  derlerya  akıl yaşta  degil  seninki  benden  kara  diye  neyse   hocam sagol  bende   21   yasındayım ama   tecrübe  sıfır bende  :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

olim  başka  yokmu  fikri   olan hep  kendinize   müslümansınız  law  :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

müdür nabza göre şerbet ver mesela kızla msjlaşıyomusun eğer evetse günboyu msj atma akşam bi nbr diye at kızdan gelen tepki senin için bi yol oluşturur.

aklıma gelen bu hoca ne çok ilgileniyo gibi nede ilgisiz gibi durucaksın he bu nasıl olur dersen bende bilmiorum :D

kgd
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hergün konuş ama uzun tutma konuşmaları :)

sık sık ye ama az ye zayıflarsın :D

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

genellemeleri sevmem ama kadınlar genelde güce tapar sen kendini övme tabiki hissettir bi şekilde farkettir bak nasıl ikna oluyo yapıma uymadığı için yapamıyorum beceremiyorum ama çevremde bunu yapan insanların başarısını görmüyo değilim hatta öyleki başarı sayılır mı ama yalandan da olsa bi çok şeyleri bi çok meziyetleri oluyo adamların iyi masal anlatıyolar yaş 22 çok fazla ilişkim olmadı parmaklarımın sayısını geçmez ama şunu biliyorum hiç bi zaman ardından gittiğim yazdığım kızla ardından gitmek derken de hani ne yollara düştüm ne çiçekler serdim öyle jestlere de girmek istemedim girsem farklı olurdu belki her neyse hiç onlardan biriyle çıkmadım olmadı istemediler bişiyler oldu hep bana yazanlara araya arkadaşını sokanlarla yani niyetini açıkça belli edenlerle oldu bişiyler kimisi tanıdıkça sıkıldı. çünkü masallarım yoktu benim masal anlatmayı da sevmezdim beceremicemi de bilirdim gerçeklerimden bile bahsetmek eziyetken masallar gerçekliğin ziyanı gibi geliyodu neyse asıl konudan epey ayrıldım gibi ikna olmak istemeyeni ikna etmek gerçekten zordur şartlanıp gurur meselesi yapma derim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THE_MILLER
    THE_MILLER's avatar
    Erkek

Geçen zaman sarfında kendine kesinlikle arkadaşca yaklaştırma ne zamandır tanıştın bilemem ama kısa süre zarfında yemek olabilir sinema olabilir bir çıkma teklif et bakalım ondan sonra sonuç olumlu veya olumsuzsa bildir ona göre devam edelim.

Türkiye'nin geleceği çelikten yoğruluyor; belki biz olmayacağız ama bu çelik aldığı suyu unutmayacak.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek

ne üstüne git ne geri çekil

sen anladığım kadarıyla kıza durumunu belli etmişsin ilk adım tamam

sonra hocam direk olarak yawrum canım cicim muhabbetlerine dalmıycaksın (kız olsam vermezdim böyle yapan birine :D)

arada bir varlığını hissettiriceksin kendin hakkında konuşmaktan kaç daha çok onunla ilgili konuşmalar yap

mesaj atmayı sevmesen bile sabah bi günaydın mesajı ona verdiğin değeri hatırlatır. arada bi çay kahve bişey içmeye çıkart falan bi sinema olur ama tercihim tiyatrodan yana herzaman sinema artık devri kapandı güzel bi tiyatroya götür akabinde bi yemek olur güzel olur :D

aslında yazmaya başlasam roman yazarımda :D

aynı durumda bende vardım 1,5 yıl peşinden koştum kızın. sonuç başarılıydı. ve unutma tatile felan yada uzak bi memlekete giderse eğer ilk birkaç gün mesaj at ara ama sonra kes bırak o seni arasın ;)

İğneyi Çalan Hırsız Ülkeyi Çalan Hükümdar Olur...
Toplam Hit: 2184 Toplam Mesaj: 13