folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ne Çok Ucuzladı Bir Şeyler.

Ne Çok Ucuzladı Bir Şeyler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Çoğunuzun ne sanarak girdiğini biliyorum bakın derdimi anlatmak için kullanacağım ifadeler dahi ucuzlamış. Benim gibi siz de bin örnek sıralarsınız mesele zaten örnek vermek değil. Haberler zaten ucuzdu, reklamlar ucuzladı az evvel Sentrıl Park temalı konut projesi reklamı gördüm daha önce başka bir markanın da benzer ucuzluğu vardı nedir yani ya bilmem ne kasrı konakları ya hiç ifadesiz üç dört harfli isimler. Kafeye gidersin espresso yerine klasikneskafe bir de nedir bu faiş fiyatlandırma tamam barzo gelmesin diye 3.5 yaptın çayı da insanlar aptal değil,  önüne koyduğun çöpün de farkında. Nedir bu kahvenin yükselişi hayır zavallılar afrika ve amerika kahvesinin tadını bile ayırt edemezken dünya siyasi haritasında yerini gösteremeyeceği ülkenin kahvesini talep etmek niye? Kültürel etkinlik diye din taciri adamı neden getirirsin. Politika neden böyle bayağı. Sinema kendini bin defa tekrar etti hala rekor izleyici. Kimse sistemi falan suçlama basitliğinde bulunmasın. Herkes böyle şeylere karşı sessiz, susma yemini etmiş gibi. Sanki herkes kanser ve herkes birbirinin kanserini farkında. Kanserin tedavisini bilmiyorum ama kanserli olduğumuzu biliyorum.

tahribat.com a can feda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Ben öyle yerlere gitmem, gidipte para bile vermem. Ama ısmarlayan olursa giderim. Gitmeden önce de burada takılan arkaşada içeçek konusunda danışırım. Tadı güzel olan içecek tavsiyesinde bulunması isterim. Sinemaya da gitmem ama güzel film olursa ucuz bilet bulur o şekilde giderim. 

Bu şekilde örneğim çok var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bizim Türk milleti sıkıntıya gelemez. Cem Yılmaz diyor ya hani "Yenisi çıksın evini, arabasını satar alır." işte o hesap. İstediği kadar pahalı olsun yeter ki benim olmalı. Taksit, kart, senet falan bi çözümü bularız diyorlar.

Satıcılarda bundan cesaret alıyor vuruyor abalıya. 

Deveye diken, insana... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=AHBHjrcAKos

mkyb tarafından 24/Nis/16 13:38 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

mkyb öpüyorum seni.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Türküye zenginleşiyo.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

peki bunun için ne yapıyosun?

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

bunlar sorun değil bana kalırsa. dünyada daha büyük sorunlar var. insanlar nasıl mutlu oluyorlarsa , öyle yaşamalılar.

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Politikadan haberciliğe, ekonomiye çok çeşitli şeyler yazmışsın da daha dert yandığın şeyleri tarif edemiyorsun. Çok yüzeysel baktığından seni depresif yapıyor olmasınlar?

Bu mesaja hak verenlerin neye hak verdiklerini açıklamalarını istiyorum. Özellikle ilk 4-5 cümleyi şahsen ben anlamadım. Neyi gömüyor, niye vuruyoruz? Toplu histeri ile her dert yanana 'dünya çok bozdu, sistem karmakarışık' ön kabuluyle mi hak veriyoruz? Kalıp cümleler, ön yargılar, kestirimler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Konuda ne anlatılıyor anlamadım ama tek sorun insan. İnsanlar biraz daha okuyup daha fazla düşünürse yaptığı, izlediği, okuduğu herşeyde kalitenin artmasını sağlayabilir.

Televizyondaki salak programları izleyenler olmasa o salak programlar 1 bölüm yayınlanırlar anca.

eyyorlamam bu kadar.

SkynetX tarafından 24/Nis/16 14:44 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Bu dediklerine ve kendimce diğer sebeplere tepki göstermek için bazen bir şey ihtiyacım olsa da almıyorum mesela. hatta alır gibi yapıp almıyorum. o da ayrı bi zevkli.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

öğretmenim ali benim silgimi çaldı

Toplam Hit: 4329 Toplam Mesaj: 29
basit kanser