Ne Düşünüyorsun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar

elimde nedusunuyorsun.com domaini vardı. Bu domaine bir script kodlamaya başladım. Sitenin yönetimini @csfrt mürit ile beraber yürütüyoruz. Konular hakkında kişilerin ne düşündüklerini aktarabilecekleri bir tartışma platformu oluşturmayı amaçladık.

Daha birçok eksiği var her gün geliştirmeleriyle uğraşıyoruz. Sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

sabit bi title altına entryler girilebilir bu etryler oylanabilir en çok oylanan entry en üstte görünebilir. Tabi entrylerde resim v.b. popup şeklinde açılmalı ki bence tasarımsal bütünlük bozulmasın. Bir de mobil uygulama tabi ki :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Blog teması olmamış hacıt. 

Reddti, Quora gibi sitelerin temasına benzer birşey bulabilirsen onu giydir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Blog teması olmamış hacıt. 

Reddti, Quora gibi sitelerin temasına benzer birşey bulabilirsen onu giydir.

ben daha bitmemiştir diye domaine bile bakmamıştım :/ o tasarım çok feci acilen değiştir hocam :/

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

sabit bi title altına entryler girilebilir bu etryler oylanabilir en çok oylanan entry en üstte görünebilir. Tabi entrylerde resim v.b. popup şeklinde açılmalı ki bence tasarımsal bütünlük bozulmasın. Bir de mobil uygulama tabi ki :)

sanki bunu bi yerden hatırlıcam gibi ...........

searching ... .... ...... ........

loading ................

ekşi sözlük ?

Ama tartışma yok galiba orda ? Yoksa ben bi fark göremedim :/ Ama @q0x bu hali hiç olmamış, @sRcN hocamın dediği daha iyi, en azından kullanıcıyı da sisteme dahil etmiş oluyorsun.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

tasarım konusunda hiç bilgim yok kod yazayım ama tasarım sıfır yani belki proje tutar kazandırırsa o zaman güzel bir tasarım çizdirebiliriz :) Evet formatın ekşi sözlük ile benzerliği var tabi ki

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vardamir
    vardamir's avatar
    Erkek
    q0x bunu yazdı

tasarım konusunda hiç bilgim yok kod yazayım ama tasarım sıfır yani belki proje tutar kazandırırsa o zaman güzel bir tasarım çizdirebiliriz :) Evet formatın ekşi sözlük ile benzerliği var tabi ki

ekşi sözlük formatında olmasın ya :(

yani senin sitene girip; "aha bunu düşünüyorum" diye bir resimde koyamayacakmıyız :)

glossiness effect
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

question2answer scripti aklıma geldi.

http://www.question2answer.org

imza.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Bi de şöyle birşey var;

http://www.dzonesoftware.com/products/open-source-question-answer-software

Bunu kullanan canlı bir örnek; www.btsoru.com

Yukarıdaki sistem Python tabanlı ama..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

@vardamir ahahah iyi güldürdün hocam :D

her içerik zaten anasayfa'da yayınlanmıyor. Belli bir standart ve kriteri korumaya çalışacağız. Gerçekten insanların merak ettiği konular üzerine tartışmalar döneceği bir platform istiyoruz. Ya da bir ürün, bir mekan, bir şehir olabilir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    q0x bunu yazdı

@vardamir ahahah iyi güldürdün hocam :D

her içerik zaten anasayfa'da yayınlanmıyor. Belli bir standart ve kriteri korumaya çalışacağız. Gerçekten insanların merak ettiği konular üzerine tartışmalar döneceği bir platform istiyoruz. Ya da bir ürün, bir mekan, bir şehir olabilir

Rihanna yi tartisan carpilir zaten :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 1961 Toplam Mesaj: 12
tartışma sozluk nedusunuyorsun tartışma platformu