folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ne Hallere Düştük, Nasıl Bir Döneme Denk Geldik?

Ne Hallere Düştük, Nasıl Bir Döneme Denk Geldik?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    telekom bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

evet çok kötü bir döneme denk geldik bakınız kasetli tuvaletler bile kaç lira olmuş,       kampguru.com/collections/kasetli-tuvalet    haliyle alamadım ve sonra şunlar oldu;

caminin tuvaletini kapatmışlar moruk, ben de bir haftadır farklı poşetlere kakamı yapıp hepsini tek bir mavi çöp poşetine koyuyordum çiş olayını da 5 litrelik damacana ile çözüyordum, mahsülleri sabaha doğru çöpe attım, çöpçü gelmiş makineyle çöpü kaldırdı kamyonun arkasına döktü, o sıkma aparatı varya onu bir çalılştırdı çöpü içeri alan aparatı czzz cozz viuuu... çöpün kokusu adeta yok oldu yerine bok kokusu geldi, çöpçülerin ikisi de öööğğ öykkkk falan yapıyor çok dehşet bir andı. Konu siyasetden benim anama falan gelince ben oradan uzadım.

her şey çok pahalı :|

Hocam senin yapacağın şey foseptik çukuru açmak. Çukura beton dökmezsin, yan duvarlara taş diz; bu sayede sidik toprak tarafından emilir, sana da sürekli doldur boşalt için birilerini çağırma derdi olmaz. Zaten çevrende pek kimse yoksa küçük tuvaletini sağa sola yaparsın.

bu evlerin kanalizasyon bağlantısı var ama sorunlu, bir eve vidanjör su basınca senin tuvaletten tavana su fışkırıyor, bok şelalesi fantazisi yaşıyorsun bu yüzden tuvaletlere genelde beton dökülüyor. foseptik olayı ise kanalizasyon olduğu için yasakmış, ev sahipleri genelde tuvaletleri ikinci kata alıyormuş bok şelalesi yaşamamak için lakin ben ev sahibi değilim, para harcayacak olsam portatif tuvalet alırım, diyordum fiyatlarına baktım vazgeçtim. çok kötü bir dönem yaşıyorum :) evin tuvalet sorunu olmasa zaten bu fiyata vermezlerdi işin bir de bu yönü var.

Fantazi kısmı güldürdü :)
    O zaman kendi kompost tuvaletini kendin yapacaksın, büyükçe bir varil + yeri geldikçe kullanmalık talaş işini görür.

vatandaşa kafam girsin!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

lan olum hep yarak kürek işler seni bulur

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

bir de hatırlamıyorum olayına inanmıyorum. madem hiçbirşeyi hatırlamıyor evini nasıl hatırlayıp gidebildi?

ve diğer sorum bir kişi kendini kaybedeceğini bile bile niye içer? hayatinin bir 6 saatini hatirlamamak sizleri korkutmuyor mu?

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Luzumsuz içmeyi bilmeyen insanla içilmez sınırını bilen hisseden adam candır 😀

Break Dance Bboy MaxeL
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

bir de hatırlamıyorum olayına inanmıyorum. madem hiçbirşeyi hatırlamıyor evini nasıl hatırlayıp gidebildi?

ve diğer sorum bir kişi kendini kaybedeceğini bile bile niye içer? hayatinin bir 6 saatini hatirlamamak sizleri korkutmuyor mu?

Yok yok o konu net ben kefilim.

Alkolde ipin ucu kacinca gacenin bi saatinden sonra şuur kapanir. Bilinc alti ve kas hafizasiyla hareket edersin. 

Sabah olunca da son saatleri hatirlamak imkansizlasir.

Sabahin korunde cok araba aradim sokaklarda.

Gece ickiliyken arkadas olup telefonuma kaydettigim ama zerre hatirlamadigim insanlar bile oluyodu benim.

İlk genclik yillarimda evet hic hatirlamamak cok urkutucuydu ama simdi alistim gayet iyi.

Bi kac kere de kameraya cektirdim kendimi boyle hic hatirlamadigim gecelerden birinde.

Gayet iyi gulup egleniyorm hikaye anlatiyorm. Kelimeleri yutmuyorm soyledigim her sey anlasiliyor. Zil zurna degilim gibi yani. Kendimi koruyabilicek vaziyetteyim.

Ama kendimi izledigim halde bile yine hic zerresini hatirlamadim gecenin. Sanki benim dublorum beni oynamis gibi hissetmistim. 

O da urkutucuydu.

Alkol kotu bisey arkadaslar. 

Gaza getirir cesaretlendirir itiraf ettirir bela arattirir sabah hatirlamazsin ertesi gun fiziksel olarak iptal olursun 

Herseyden onemlisi kendini bilmeyen insanlar ictigi zaman suça teşvik eder. 

Amk ot icip bir tane suc isleyen insan yok ot yasak ,

Ama ortalikta alkolden ami gotu dagitan milyonlar var alkol sertbest.

Yapacaginiz isi sikeyim

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

senin arkadaşın tam bir göt oğlanıymış. Okadar kafası iyiken onu dövemeyen tespihci dayı ondanda göt oğlanıymış

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=gv03GUgblOM

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek

Birader yarısına anca gelebildim ama yinede hayatımdan çaldığın dakikalar için dava açsam mübbet yersin. Bu nasıl hikaye yahu? Yürü git günlük yaz anasını satayım. Ciddi ciddi okuduk yahu.

Acı Çekene Saygı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Yok yok o konu net ben kefilim.

Alkolde ipin ucu kacinca gacenin bi saatinden sonra şuur kapanir. Bilinc alti ve kas hafizasiyla hareket edersin. 

Sabah olunca da son saatleri hatirlamak imkansizlasir.

Sabahin korunde cok araba aradim sokaklarda.

Gece ickiliyken arkadas olup telefonuma kaydettigim ama zerre hatirlamadigim insanlar bile oluyodu benim.

İlk genclik yillarimda evet hic hatirlamamak cok urkutucuydu ama simdi alistim gayet iyi.

Bi kac kere de kameraya cektirdim kendimi boyle hic hatirlamadigim gecelerden birinde.

Gayet iyi gulup egleniyorm hikaye anlatiyorm. Kelimeleri yutmuyorm soyledigim her sey anlasiliyor. Zil zurna degilim gibi yani. Kendimi koruyabilicek vaziyetteyim.

Ama kendimi izledigim halde bile yine hic zerresini hatirlamadim gecenin. Sanki benim dublorum beni oynamis gibi hissetmistim. 

O da urkutucuydu.

Alkol kotu bisey arkadaslar. 

Gaza getirir cesaretlendirir itiraf ettirir bela arattirir sabah hatirlamazsin ertesi gun fiziksel olarak iptal olursun 

Herseyden onemlisi kendini bilmeyen insanlar ictigi zaman suça teşvik eder. 

Amk ot icip bir tane suc isleyen insan yok ot yasak ,

Ama ortalikta alkolden ami gotu dagitan milyonlar var alkol sertbest.

Yapacaginiz isi sikeyim

Benim de alkolü bırakmamın sebebi filmin kopması.

Kötü bir alışkanlığım var, alkolü uzun süre aramam ama ağzıma sürünce kan görmüş köpek balığı gibi oluyorum.

Sarhoş olacağımı fark etsem de içiyorum. 

Kaç kere, ananı sikim ben nerdeyim burası neresi diye bilmediğim evlerde uyandım. Bi dönüyorum tanımadığım biri imdaaat diye bağırasım geliyor.

Bi gün gözümü bi açtım çamlıca tepesine çıkmışım arabayla, bi tane bira daha açmışım onu içemeden uyumuşum arabanın içine dökülmüş hep.

Bi keresinde gece saati Cevizli eski adliyeye girmeye çalışıp olay çıkarıp memurlara paket olmuşum. Napacaksam amk gece vakti kapalı adliyede

Hiç birini hatırlamıyorum bunların.

Taksim Galatasaray hamamının arkasında merdivenlerde içiyordum. Bi kalktım Kocamustafapaşada bi evde tanımadığım lavuklarla cigara içiyorum. Sızmışım koltukta.

Yine Taksimde Mezzo Bar'da otururken bi kalktım Suadiyede bi kızın evindeyim. Kızı hayatımda ilk defa gördüğüme yemin edebilirim.

Yani oluyor, bi şekilde vücut kendi devam ediyor ama bilinç kayboluyor. tamamen otomatik yürüyorsun o saatten sonra 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

hocam valla okudukta d denen göt contasıymış harbiden :D

salla gitsin ölecez zaten :D
Toplam Hit: 3219 Toplam Mesaj: 27
kırmızı şortli sarhoş orospu çocuğu kavga