folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ne Kedi Nede Kurbağa Benımkısı SİNEK

Ne Kedi Nede Kurbağa Benımkısı SİNEK

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

Şimdi arkadaşlar bir tane sinek yakalıyoruz

Yakalıdıktan sonra elımızde tutuyoruz elımızı havaya kaldırıp sıneğı hızla yere atıyoruz sınek yerde sersem bır şekılde gezınıyo eğer bır orumcek bulduysanız onun onune yem olarak verın orumcek muhteşem bır şekılde yıyıyor bır gorsenız  ama şiddetle yapmanızı dılerım

saygılar ehuehuehue :P

CeLeKatireJeotuzbeş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazci
    infazci's avatar
    Erkek

dengesiz yahu :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Büyük kara sinekler var onlardan yakalıyoruz.Bir kanadını koparıyoruz.Ardından gidip güzel bir disko müziği açıyoruz.Sineği yere bırakıyoruz ve başının üstünde dönüşünü ve diğer dans figürlerini izliyoruz.Eğer bir sürü yakalarsanız bunlarla değişik şeyler deneyebilirsiniz."Sİnek of the dance" grubu kurabilirsiniz..

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    ha bır ara bızım komşunun hamstırı mıdır ne( farenın evcıl halı zannedersem ) bende komşuya gıcık olmuştum bıze mısafırlığe geldığınde bızı kendı evıne yolladı ben evdekı butun farelerı saldım apartmana yaklaşık bır8-9 tane vardı benım kuçukluğumde yaptığım en guzel olay bu olmuştu ama babamdanda ıyı bır dayak yemıştım sonra babam ıyı yapmışsın dedı ıyı bır ders oldu o kadına dıye bana teşekkur ettıı

CeLeKatireJeotuzbeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sen orumcegın garsonumusun bırader sormadan edemedım...Bayaa komık geldı bu arada senın bu dedıgını 18 sene once yapıodum ama o zamanın sıneklerı sınek orumceklerı orumcektı yane...Olamaz sımdı bakıom hıc hemen hastalanıo felan sonra dengesız beslenıo böcü börtü tayfası...

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kith-Kanan
    Kith-Kanan's avatar
    Erkek

ben bir örümcek ve yılan sever olarak yaptıın davranışı takdri ediyorum bende çok severim örümceklerimi beslemeyi(bu arada evet bi ara besledim evde 2 örümcek ama annem attı:)

*667* Neighbour Of Satan Born To Lose, Live To Win...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

öaah ben çocukken yapardım bunları..bir sus şişesi alırdım.aynen sineği öldürürdüm.sonra kanatlarını koparıp bacaklarından ipe bağlardım.tuğladan oluşan duvarın kırık yerlerinde sallandırırdım.sonra örümcek çıkardı onu su şişesine koyardım..ordanda canlı böcek koleksiyonumun bulunduğu kavanoza koyardım.ordan çantama koyup okula götürürüp.beden derslerinde nöbetçi olduğum zamanlarda kızlar tuvaletine gizlice koyup kaçardım.

yalan yok çalkantılı bir çocuk dönemim olmuştu.kendimi böceklere adamıştım.sonra solucanları çok severdim.yemin ederim bir kavanozda 50 tane felan solucan vardı.istanbul gibi bir yerde mahalle içinde 50 solucan toplamak her bvabayiyidin hrcı diildi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    benim favorim çekirgedir bakın küçükken yapardık

orta boylu bi çekirgeyi öldürdükten sora en büyük karınca yuvasının yanına koyar beklerdik karıncalar çıkar onu içeri çekerlerdi tam tabi elimizde yüklü miktarca su:) karıncalar yuvalarına girdkten 5sn sora bütün suyu o delikten aşağı sallardık ne günlerdi beah:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeRviii
    MeRviii's avatar
    Dişi
    hehe biz sineğin bacağına ip bağlardık o uçardı biz geri çekerdik o uçardı.......    :D ıykkkkk iğrenç sinekler :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Sinek kağıdına sinek yapışmasını beklerdim sonra kağıdı yakardım....

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
Toplam Hit: 8916 Toplam Mesaj: 37