folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Neden Microsoft Yazılım/Donanım Uyumlu Bilgisayar Üretmiyor?

Neden Microsoft Yazılım/Donanım Uyumlu Bilgisayar Üretmiyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı

Microsoft'un öyle bir ürünü var zaten: Apple

Apple'in bir kısmı Microsoft'un hatırlatırım.

CEO bunu yazdı

O şekilde ürettiği zaman bütün bilgisayar piyasasından çekilip tek bir bilgisayar modeline odaklanması gerekecek ve şu anda sahip olduğu pazar payının en az %50'sini kaybedecektir öyle birşey olsa..

Sence Yer Mi ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı

Microsoft'un öyle bir ürünü var zaten: Apple

Apple'in bir kısmı Microsoft'un hatırlatırım.

Birşey ortaya atıyorsan kaynak göstermelisin murid ?

evet çünkü burada bitirme tezi yazıyorum kaynak göstermem farz.

yine de seni kırmayayım al sana kaynak: www.google.com.tr

Windows daha işletim sistemleri piyasasnda siyah beyaz dos üzerinden cd yazdırılmaya çalışırken ;

MacOS'ta resim çiziyordun.

Hadi sonrasında desek ;

http://www.youtube.com/watch?v=N-2C2gb6ws8

buyur sonrasınıda. Durum bu kadar vahimken, bence tezini yanlış yazma.

Microsoft'a tonlarca kazanacağı dava açıldı. Samsung-Apple davalarından görebileceğin gibi ; Apple bir dava açıyorsa mutlaka doludur. eğlence olsun diye dava açmaz.

--

He varsa bildiğin , çok çok özel araştırmalar ; merakla bekliyorum. Doğrusunu öğrenelim.

Fakat yurtdışında böyle bir kaynak versen ; seni sorunlu öğrencilerin yanına atıp 1 hafta nasıl referans göstereceğini anlaman için uğraşırlar.

Vista zaten fiyaskoydu karşılaştırmak hata olur.

Windows 8 gayet güzel,hızlı bazı sorunları var ama sağlam büyük bi update ile halledeceklerdir.

Birde windows hala ntfs kullanıyor dolayısıyla karşılaştırmak çok doğru olmaz bu bağlamda,ama yeni bir dosya sistemine geçilecek galiba,o zaman tekrar bu konuda kıyaslama yapılabilir.

Bir diğer husus ise ödenilen ücret,3bin liradan fazla paraya bir mac alıyorsun,aynı fiyata kendin bir laptop toplarsan(masaüstündeki performansı zaten ortada) mesela monster'dan,nvidia quadro olan bir ekran kartı ile toplayabilirsin. 

Malum quadro serisi tamamen render süreleri gibi grafik tasarımla ilgili konulara odaklanmış durumda,bu da macin bu konudaki avantajlarını düşürüyor.

Performans olarakta 3.000'e alacağın bir monster macle gayet güzel yarışabilir.

Sonuçta oyun için gtx680m ekran kartı var,grafik tasarım içinde quadro serisi.

Bence öyle çok bi artısı yok macin.

Toplam Hit: 2315 Toplam Mesaj: 23