folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Nedir Bu Hayattan Cektigimiz...

Nedir Bu Hayattan Cektigimiz...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    arkadaşlar hayat o kadar kötlüklerle doluki ne zman ne olacagını bilmiyoruz seviyoruz sevildigimizi zannediyoruz.. en bi olay yaşadım 1-2 gün oldu birinden hoşlandım uzun zamndır aslıdna ikimizin içinde var ama bişeyler söyleyemiyoruz neyse ben söyledim oda söyledi 1 yadan beri birlikdeyiz devamlı pc de sorun cıkıyor onun bende gitmekdense uazka masaüstü yapıyorum dün gece saat 3:30 civarlarında dur bi bakim ne yapıyor dedim msn yi kapattım ve baglnadım pc ye bi baktim başkasıyla konuşuyor webcam açmış konuşuyorlar bende bakim ne konuşuyorlar diye izlemeye başladım ama benimö onu izledigimden haberi yok zaten pc den anlamıyor pekfazla zaten...

sonra bi baktım cocuk buna tatilde denizde ne güzel seviştik felan dedi ben bi şoka girdim en diyo diye bekledim bekledim megersem bunlar tatilde birlikde olmuşlar ve benim hiç bişeyden haberim yok bunlar anlattılar anlattılar ama ya benim yerimde olsanız eminmki delirirdiniz bende delirdim zatem monütörü ilk başda kırmaya calıştım ama olmadı sonra ben girdim msn ye ve hiç bişey yokmuş gibi buna naber felan dedim direk aban kafamı yaakda tutacak halim yok yatıcam canım deid ve yattı... sabah beni aradı naber diye felan bende hiç bozuntuya vermedim konuştum
    (((kız bana hayatımda hiç öpüşmekden ileri gitmedim demişti)))

size tavsiyem hiç bi kıza güvenmeyin dikkat edin duygularnızla oynarlar haa bide konun diger boyutu avr kzın ailesi benim umrumd deigl artık ilk buluşmada ss leri cıakrtıp verecem ona ve zükrütü cekecem

hayat o kadar acımasızki ne zman ne oalcagı belli olmuoyr...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    hayat kızdan ote deıl yada sorunlar bunlar uufak tefek selr indsanın basına daha fenalrı gelınce anlıo mc kardesım karı kız olayları koy göte ılerlesın ....

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    i_drees
    i_drees's avatar
    Erkek
    :( üzüldüm walla ne diyelim boşver sen daha iyisini bulursun

Son Of OTTOMAN Empire
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek
    eft abi delirmen dogal...walla hayatın a.q artık nediim bilmorum şu son 5 günde 6 kilo fln verdim üzüntüden ama olmo az once bi yemek yedim ilk kes duzgn..(5 gun once fln sevgilm bırkmstı..) eft yane nedesem boş kfam karışk ne yazıom onuda bimom boş hersey a.q

" ' "
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    siktir et bende körü körüne bağlandı idim ama benimkide bok oldu kız herhalde başkasını seviyomuş bana gelicn e dindar gibi gösteriyodu kendini bende tüm msn loglarını alan bi trojen attı idşim meğersem kimlerle ne konuşuyomuş vay aq dedim demek bunuda görücektik sonra 2 3 gün deprasyona girdim sonra dedim lan ne diye kasıyon kendini bak hayat ne güzel çık dışarı gez pc ye felan vurdum işte kendimi

Kızlara yüz veriyz hacıalr tepemize biniyolar aq onalrın
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    olay için çokk üzüldüm kardeşim yaff ...benzeri başıma geldi ..dellenmiştim :f :@ ertan az belki biraz biliyo olayı ..tavsiyeni atmışsın ortaya şiddetle onay veriyorum ..ve sana tavsiyem Kalbini DEMO Aşklara Kapalı tutmaya devam et ..!! eyYY aşk ananı sikeyim..!! :f
    Xl NoT: anonim tariqat deyimi için banlanmamak dileğiyle NoEL_BaBA

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Abi walla ne diyeyim şaşıp kaldım bende kendıkımden uyuzum bende bu şekıl bir şey yapsam mı karar veremiyorum

CeLeKatireJeotuzbeş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Hoca,sıkmamaya çalış canını,ortalık böyleleri ile dolu zaten,canını üzdüğüne değmez,malesef ortam böyleleri ile dolu,sen değer verdikçe tepene çıkıyorlar,ardından da bin bir yalanı,dalga dubarayı öğrenince çıldırıyor insan,sıkma canını,hayat bazen kahpelik yapar insana.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek
    ): hocam harbi üzüldüm senin yerinde olsam n'apardım hiç bilmiyorum şimdi burda kızı siktir et falan demek de boşa olur seviyordum diosun zaten bu hayatta ne çekiosak genellikle kızlardan çekioyoruz haksız mıyım mc kardeşim se kızı gene de siktir et saten seven zikilir ziken sevilir bu böle geldi böle gitcek

Mesafe her zaman iyidir... Ne haddini aşan olur azizim, Ne de canını sıkan...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickhel
    nickhel's avatar
    Erkek
    yazık ya falla yazık.
    allah top etsin bunları a.k
    mc gibi adama yapılıosa bizede yapılır elbet.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    beyler belki adam araya 1 hafta girdi unuttu siz yine konuyu güncelleştiriyorsunuz adamın aklına yine gelecek neyse mc dostum siktir et kiz mi yok a.q elini sallasan ellisi a.q yakışıklısında a.q :) ayrica o kirmizi şapkan hoşuma gitti söylim sana .

CeLeKatireJeotuzbeş
Toplam Hit: 2362 Toplam Mesaj: 18